Podlahářství Klíma, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 05:07
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
82 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 7908/SL83/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | ||
| C 7908/SL82/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 13.4.2025 | ||
| C 7908/SL81/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2024 | 8.4.2024 | 12.4.2024 | 16.4.2024 | ||
| C 7908/SL80/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 20.5.2023 | 20.5.2023 | ||
| C 7908/SL78/KSPL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 01.04.2022 | 1.4.2022 | 29.7.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 7908/SL77/KSPL | zpráva o vztazích [2020] | 27.3.2021 | 28.12.2021 | 4.1.2022 | 1 | |
| C 7908/SL76/KSPL | účetní závěrka [2020] vzz | 27.3.2021 | 28.12.2021 | 4.1.2022 | 1 | |
| C 7908/SL75/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 27.3.2021 | 28.12.2021 | 4.1.2022 | 2 | |
| C 7908/SL74/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 28.12.2021 | 4.1.2022 | 7 | ||
| C 7908/SL73/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 26.3.2020 | 28.12.2020 | 18.1.2021 | 1 | |
| C 7908/SL72/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 26.3.2020 | 28.12.2020 | 18.1.2021 | 2 | |
| C 7908/SL71/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 26.3.2020 | 28.12.2020 | 18.1.2021 | 7 | |
| C 7908/SL70/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 17.3.2019 | 26.12.2019 | 15.1.2020 | 7 | |
| C 7908/SL69/KSPL | účetní závěrka [2018] vzz | 17.3.2019 | 26.12.2019 | 15.1.2020 | 1 | |
| C 7908/SL68/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha | 17.3.2019 | 26.12.2019 | 15.1.2020 | 2 | |
| C 7908/SL67/KSPL | zpráva o vztazích [2018] | 17.3.2019 | 26.12.2019 | 15.1.2020 | 1 | |
| C 7908/SL66/KSPL | zakladatelské dokumenty | 5.3.2019 | 5.3.2019 | 3 | ||
| C 7908/SL65/KSPL | notářský zápis [NZ 29/2019] | 5.3.2019 | 5.3.2019 | 2 | ||
| C 7908/SL64/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 19.3.2018 | 26.12.2018 | 28.1.2019 | 7 | |
| C 7908/SL63/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz | 19.3.2018 | 26.12.2018 | 28.1.2019 | 2 | |
| C 7908/SL62/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha | 19.3.2018 | 26.12.2018 | 28.1.2019 | 2 | |
| C 7908/SL61/KSPL | zpráva o vztazích 2017 | 22.3.2018 | 26.12.2018 | 28.1.2019 | 1 | |
| C 7908/SL60/KSPL | zpráva o vztazích | 24.3.2017 | 26.12.2017 | 5.1.2018 | 1 | |
| C 7908/SL59/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 19.3.2017 | 26.12.2017 | 5.1.2018 | 8 | |
| C 7908/SL58/KSPL | účetní závěrka [2016] vzz | 19.3.2017 | 26.12.2017 | 5.1.2018 | 1 |
záznamů na stránku