HELLMICH, spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:40
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
47 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 9613/SL48/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | ||
| C 9613/SL47/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 6.7.2025 | 6.7.2025 | ||
| C 9613/SL46/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2024 | 7.7.2024 | 7.7.2024 | 11.7.2024 | ||
| C 9613/SL45/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 14.7.2023 | 14.7.2023 | ||
| C 9613/SL44/KSPL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 29.7.2022 | 21.1.2023 | ||
| C 9613/SL42/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha/vzz | 23.6.2021 | 24.6.2021 | 4 | ||
| C 9613/SL41/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 23.6.2021 | 24.6.2021 | 2 | ||
| C 9613/SL40/KSPL | zakladatelské dokumenty | 10.12.2020 | 10.12.2020 | 3 | ||
| C 9613/SL39/KSPL | notářský zápis [NZ 141/2020, N 169/2020] | 10.12.2020 | 10.12.2020 | 3 | ||
| C 9613/SL38/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 16.6.2020 | 4.8.2020 | 11.8.2020 | 2 | |
| C 9613/SL37/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha,vzz | 16.6.2020 | 4.8.2020 | 11.8.2020 | 4 | |
| C 9613/SL36/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 27.3.2019 | 23.7.2019 | 14.8.2019 | 2 | |
| C 9613/SL35/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha,vzz | 27.3.2019 | 23.7.2019 | 14.8.2019 | 4 | |
| C 9613/SL34/KSPL | účetní závěrka [2018] | 27.3.2019 | 23.7.2019 | 23.7.2019 | 6 | |
| C 9613/SL33/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha,vzz | 17.5.2018 | 26.7.2018 | 7.8.2018 | 4 | |
| C 9613/SL32/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 17.5.2018 | 26.7.2018 | 7.8.2018 | 2 | |
| C 9613/SL31/KSPL | účetní závěrka [2016] rozvaha + výkaz zisku | 9.6.2017 | 28.7.2017 | 2.8.2017 | 4 | |
| C 9613/SL30/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 9.6.2017 | 28.7.2017 | 2.8.2017 | 2 | |
| C 9613/SL29/KSPL | účetní závěrka [2015] vzz,rozvaha | 11.3.2016 | 28.7.2016 | 9.11.2016 | 4 | |
| C 9613/SL28/KSPL | účetní závěrka [2015] příloha | 11.3.2016 | 28.7.2016 | 9.11.2016 | 3 | |
| C 9613/SL27/KSPL | účetní závěrka [2014] | 15.5.2015 | 31.7.2015 | 16.10.2015 | 4 | |
| C 9613/SL26/KSPL | účetní závěrka [2014] příloha | 15.5.2015 | 31.7.2015 | 16.10.2015 | 2 | |
| C 9613/SL25/KSPL | účetní závěrka [2013] | 21.3.2014 | 19.8.2014 | 23.12.2014 | 4 | |
| C 9613/SL24/KSPL | účetní závěrka [2013] příloha | 21.3.2014 | 19.8.2014 | 23.12.2014 | 3 | |
| C 9613/SL23/KSPL | notářský zápis [Nz 209/2014] Nz 209/2014 - rozhodnutí valné hromady | 11.11.2014 | 21.11.2014 | 10.12.2014 | 6 |
záznamů na stránku