Teplo Rýmařov s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:55
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
84 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 17434/SL87/KSOS | výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025] | 26.2.2026 | 8.6.2026 | 9.6.2026 | 15 | |
| C 17434/SL86/KSOS | účetní závěrka [2025] příloha | 8.6.2026 | 9.6.2026 | 20 | ||
| C 17434/SL85/KSOS | účetní závěrka [2025] rozvaha, VZZ | 26.2.2026 | 8.6.2026 | 9.6.2026 | 7 | |
| C 17434/SL84/KSOS | účetní závěrka [2024] Příloha | 12.2.2025 | 18.6.2025 | 18.6.2025 | 19 | |
| C 17434/SL83/KSOS | ostatní Zápis VH | 14.4.2025 | 17.6.2025 | 17.6.2025 | 2 | |
| C 17434/SL82/KSOS | účetní závěrka [2024] rozvaha, VZZ | 11.2.2025 | 17.6.2025 | 17.6.2025 | 8 | |
| C 17434/SL81/KSOS | výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024] | 13.2.2025 | 17.6.2025 | 17.6.2025 | 16 | |
| C 17434/SL80/KSOS | rozhod. o statut. orgánu Zápis z VH | 21.10.2024 | 4.11.2024 | 2.12.2024 | 2 | |
| C 17434/SL79/KSOS | ostatní Zápis z VH | 15.4.2024 | 26.4.2024 | 26.4.2024 | 2 | |
| C 17434/SL78/KSOS | účetní závěrka [2023] | 26.4.2024 | 26.4.2024 | 8 | ||
| C 17434/SL77/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 26.4.2024 | 26.4.2024 | 47 | ||
| C 17434/SL76/KSOS | ostatní zápis VH | 31.1.2024 | 1.2.2024 | 5.3.2024 | 1 | |
| C 17434/SL75/KSOS | ostatní Zápis z VH | 24.4.2023 | 6.6.2023 | 7.6.2023 | 2 | |
| C 17434/SL74/KSOS | účetní závěrka [2022] | 6.6.2023 | 7.6.2023 | 22 | ||
| C 17434/SL73/KSOS | výroční zpráva [2022] | 10.2.2023 | 6.6.2023 | 7.6.2023 | 38 | |
| C 17434/SL72/KSOS | ostatní Jmenování člena dozorčí rady | 30.11.2022 | 13.12.2022 | 19.1.2023 | 1 | |
| C 17434/SL71/KSOS | ostatní Odvolání člena dozorčí rady | 30.11.2022 | 13.12.2022 | 19.1.2023 | 1 | |
| C 17434/SL70/KSOS | ostatní Zápis z VH | 11.4.2022 | 3.5.2022 | 9.5.2022 | 2 | |
| C 17434/SL69/KSOS | účetní závěrka [2021] | 3.5.2022 | 9.5.2022 | 3 | ||
| C 17434/SL68/KSOS | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 3.5.2022 | 9.5.2022 | 37 | ||
| C 17434/SL67/KSOS | ostatní Výpis z Rady města | 25.10.2021 | 3.5.2022 | 9.5.2022 | 2 | |
| C 17434/SL66/KSOS | ostatní výpis z usnesení RM | 19.4.2021 | 18.6.2021 | 22.6.2021 | 1 | |
| C 17434/SL65/KSOS | ostatní zápis VH | 15.3.2021 | 18.6.2021 | 22.6.2021 | 1 | |
| C 17434/SL64/KSOS | účetní závěrka [2020] Rozvaha, VZZ | 22.4.2021 | 22.4.2021 | 6 | ||
| C 17434/SL63/KSOS | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 22.4.2021 | 22.4.2021 | 39 |
záznamů na stránku