MOTORSPORT C & S, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 23:50
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
44 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 16440/SL45/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2026 | 13.4.2026 | 16.4.2026 | 17.4.2026 | ||
| C 16440/SL44/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 13.4.2025 | ||
| C 16440/SL43/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.04.2024 | 15.4.2024 | 16.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 16440/SL42/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 03.05.2023 | 3.5.2023 | 21.5.2023 | 29.5.2023 | ||
| C 16440/SL41/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2022 | 13.4.2022 | 25.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 16440/SL39/KSUL | účetní závěrka [2021] | 31.3.2022 | 27.6.2022 | 28.6.2022 | 9 | |
| C 16440/SL38/KSUL | účetní závěrka [2020] | 29.3.2021 | 15.6.2021 | 28.6.2021 | 9 | |
| C 16440/SL37/KSUL | účetní závěrka [2019] | 30.3.2020 | 19.6.2020 | 26.6.2020 | 7 | |
| C 16440/SL36/KSUL | účetní závěrka [2018] | 26.3.2019 | 15.7.2019 | 19.7.2019 | 9 | |
| C 16440/SL35/KSUL | účetní závěrka [2017] Sbírka listin | 29.3.2018 | 2.1.2019 | 3.1.2019 | 9 | |
| C 16440/SL34/KSUL | účetní závěrka [2016] | 31.3.2017 | 15.6.2017 | 21.6.2017 | 9 | |
| C 16440/SL33/KSUL | účetní závěrka [2015] | 31.3.2016 | 13.9.2016 | 15.9.2016 | 3 | |
| C 16440/SL32/KSUL | účetní závěrka [2014] Př | 30.3.2015 | 1.12.2015 | 2.12.2015 | 1 | |
| C 16440/SL31/KSUL | účetní závěrka [2014] R + VZ | 1.12.2015 | 2.12.2015 | 2 | ||
| C 16440/SL30/KSUL | účetní závěrka [2013] | 18.3.2014 | 27.1.2015 | 27.1.2015 | 6 | |
| C 16440/SL29/KSUL | účetní závěrka [2012] Příloha účetní závěrky r.2012 | 24.3.2013 | 10.1.2014 | 13.1.2014 | 1 | |
| C 16440/SL28/KSUL | účetní závěrka [2012] Rozvaha a výkaz zisků a ztrát r.2012 | 24.3.2013 | 10.1.2014 | 13.1.2014 | 3 | |
| C 16440/SL27/KSUL | účetní závěrka [2012] R + VZ | 3.12.2013 | 4.12.2013 | 3 | ||
| C 16440/SL26/KSUL | účetní závěrka [2012] Př | 24.3.2013 | 3.12.2013 | 4.12.2013 | 1 | |
| C 16440/SL25/KSUL | účetní závěrka 2011 | 31.3.2012 | 17.7.2012 | 18.9.2012 | 3 | |
| C 16440/SL24/KSUL | účetní závěrka 2011- Př | 31.3.2012 | 17.7.2012 | 18.9.2012 | 1 | |
| C 16440/SL23/KSUL | účetní závěrka 2011 | 31.3.2012 | 17.7.2012 | 20.7.2012 | 3 | |
| C 16440/SL22/KSUL | účetní závěrka 2011- Př | 31.3.2012 | 17.7.2012 | 20.7.2012 | 1 | |
| C 16440/SL21/KSUL | účetní závěrka - 2010- Př. | 25.3.2011 | 16.5.2011 | 16.5.2011 | 2 | |
| C 16440/SL20/KSUL | účetní závěrka - 2010 | 25.3.2011 | 16.5.2011 | 16.5.2011 | 3 |
záznamů na stránku