ENERGOARCH s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 10:08
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
52 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 17420/SL52/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 11.4.2026 | ||
| C 17420/SL51/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 15.9.2025 | 16.9.2025 | 11.11.2025 | 1 | |
| C 17420/SL50/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 9.4.2025 | ||
| C 17420/SL49/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.04.2024 | 20.4.2024 | 20.4.2024 | 22.4.2024 | ||
| C 17420/SL48/KSUL | účetní závěrka [2022] VZ | 28.3.2023 | 12.2.2024 | 13.2.2024 | 2 | |
| C 17420/SL47/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 28.3.2023 | 12.2.2024 | 13.2.2024 | 6 | |
| C 17420/SL46/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 28.3.2023 | 12.2.2024 | 13.2.2024 | 2 | |
| C 17420/SL45/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.10.2023 | 8.10.2023 | 13.10.2023 | 13.10.2023 | ||
| C 17420/SL44/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2022 | 19.4.2022 | 25.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 17420/SL43/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 31.3.2021 | 15.6.2021 | 16.6.2021 | 2 | |
| C 17420/SL42/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 16.6.2021 | 2 | |
| C 17420/SL41/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 16.6.2021 | 6 | |
| C 17420/SL40/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 25.3.2020 | 2.6.2021 | 3.6.2021 | 2 | |
| C 17420/SL39/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 25.3.2020 | 2.6.2021 | 3.6.2021 | 2 | |
| C 17420/SL38/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 25.3.2020 | 2.6.2021 | 3.6.2021 | 6 | |
| C 17420/SL37/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jed.spol. | 21.1.2021 | 3.2.2021 | 18.2.2021 | 1 | |
| C 17420/SL36/KSUL | notářský zápis [NZ 149/2020] | 14.5.2020 | 14.5.2020 | 3 | ||
| C 17420/SL35/KSUL | účetní závěrka [2018] | 22.3.2019 | 14.6.2019 | 17.6.2019 | 10 | |
| C 17420/SL34/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 29.3.2018 | 18.12.2018 | 31.12.2018 | 4 | |
| C 17420/SL33/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 29.3.2018 | 18.12.2018 | 31.12.2018 | 6 | |
| C 17420/SL32/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 29.3.2018 | 18.12.2018 | 31.12.2018 | 2 | |
| C 17420/SL31/KSUL | účetní závěrka [2016] R | 9.3.2018 | 13.3.2018 | 4 | ||
| C 17420/SL30/KSUL | účetní závěrka [2016] Př | 30.6.2017 | 9.3.2018 | 13.3.2018 | 2 | |
| C 17420/SL29/KSUL | účetní závěrka [2016] VZ | 9.3.2018 | 13.3.2018 | 2 | ||
| C 17420/SL28/KSUL | účetní závěrka [2015] | 30.6.2016 | 12.4.2017 | 19.4.2017 | 9 |
záznamů na stránku