Prevent Plus s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 03:02
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
42 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 287528/SL42/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2026 | 18.5.2026 | 18.5.2026 | 1.6.2026 | ||
| C 287528/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 25.7.2025 | 4.8.2025 | 3 | |
| C 287528/SL40/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha k ÚZ | 31.12.2024 | 25.7.2025 | 4.8.2025 | 5 | |
| C 287528/SL39/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 5 | |
| C 287528/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 5 | |
| C 287528/SL37/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 5 | |
| C 287528/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 3 | |
| C 287528/SL35/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 3 | |
| C 287528/SL34/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 3 | |
| C 287528/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] Příloha | 31.12.2020 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 5 | |
| C 287528/SL32/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 27.8.2024 | 2.9.2024 | 3 | |
| C 287528/SL31/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 2 | |
| C 287528/SL30/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 1 | |
| C 287528/SL29/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 2 | |
| C 287528/SL28/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 6 | |
| C 287528/SL27/MSPH | účetní závěrka [2019] Příloha | 31.12.2019 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 6 | |
| C 287528/SL26/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 1 | |
| C 287528/SL25/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 2 | |
| C 287528/SL24/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 6 | |
| C 287528/SL23/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 27.11.2020 | 2.12.2020 | 1 | |
| C 18543/SL22/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 506/2017] | 15.11.2017 | 7.12.2017 | 19.12.2017 | 2 | |
| C 18543/SL21/KSUL | účetní závěrka [2015] VZ | 31.5.2016 | 14.7.2016 | 15.7.2016 | 2 | |
| C 18543/SL20/KSUL | účetní závěrka [2015] R | 31.5.2016 | 14.7.2016 | 15.7.2016 | 4 | |
| C 18543/SL19/KSUL | účetní závěrka [2015] Př | 29.5.2016 | 14.7.2016 | 15.7.2016 | 3 | |
| C 18543/SL18/KSUL | notářský zápis NZ 236/2014 | 12.6.2014 | 30.6.2014 | 2.7.2014 | 8 |
záznamů na stránku