Společenství vlastníků Haratice 140-141
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:12
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
46 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S 27/SL46/KSUL | účetní závěrka [2025] | 4.8.2026 | 4.8.2026 | 4 | ||
| S 27/SL45/KSUL | účetní závěrka [2024] | 10.5.2025 | 15.6.2025 | 17.6.2025 | 4 | |
| S 27/SL44/KSUL | účetní závěrka [2024] | 10.5.2025 | 15.6.2025 | 17.6.2025 | 4 | |
| S 27/SL43/KSUL | účetní závěrka [2023] | 20.4.2024 | 28.5.2024 | 4.6.2024 | 4 | |
| S 27/SL42/KSUL | účetní závěrka [2022] | 24.5.2023 | 3.9.2023 | 4.9.2023 | 4 | |
| S 27/SL41/KSUL | účetní závěrka [2021] r | 29.3.2022 | 14.7.2022 | 15.7.2022 | 1 | |
| S 27/SL40/KSUL | účetní závěrka [2021] p | 29.3.2022 | 14.7.2022 | 15.7.2022 | 1 | |
| S 27/SL39/KSUL | rozhod. o statut. orgánu shromáždění | 7.4.2022 | 20.4.2022 | 12.5.2022 | 4 | |
| S 27/SL38/KSUL | účetní závěrka [2020] | 3.3.2021 | 12.4.2021 | 15.4.2021 | 1 | |
| S 27/SL37/KSUL | účetní závěrka [2020] | 12.4.2021 | 15.4.2021 | 1 | ||
| S 27/SL36/KSUL | účetní závěrka [2019] | 20.2.2020 | 30.4.2020 | 4.5.2020 | 2 | |
| S 27/SL35/KSUL | účetní závěrka [2018] rozvaha | 18.2.2019 | 17.5.2019 | 20.5.2019 | 1 | |
| S 27/SL34/KSUL | účetní závěrka [2018] příloha | 18.2.2019 | 17.5.2019 | 20.5.2019 | 1 | |
| S 27/SL33/KSUL | účetní závěrka [2017] | 28.2.2018 | 23.4.2018 | 24.4.2018 | 6 | |
| S 27/SL32/KSUL | stanovy společnosti | 24.3.2017 | 10.4.2017 | 3.5.2017 | 10 | |
| S 27/SL31/KSUL | rozhod. o statut. orgánu Zápis ze shromáždění SV | 24.3.2017 | 10.4.2017 | 3.5.2017 | 3 | |
| S 27/SL30/KSUL | účetní závěrka [2016] | 9.3.2017 | 31.3.2017 | 3.4.2017 | 4 | |
| S 27/SL29/KSUL | účetní závěrka [2015] | 9.3.2016 | 30.3.2016 | 31.3.2016 | 4 | |
| S 27/SL28/KSUL | účetní závěrka [2014] | 13.3.2015 | 14.4.2015 | 14.4.2015 | 4 | |
| S 27/SL27/KSUL | účetní závěrka [2013] | 13.3.2014 | 22.4.2014 | 23.4.2014 | 5 | |
| S 27/SL26/KSUL | účetní závěrka 2012 | 14.3.2013 | 5.4.2013 | 8.4.2013 | 5 | |
| S 27/SL25/KSUL | účetní závěrka 2011 | 31.3.2012 | 31.5.2012 | 6.6.2012 | 5 | |
| S 27/SL24/KSUL | ostatní zápis ze shromáždění | 10.10.2011 | 10.11.2011 | 16.11.2011 | 2 | |
| S 27/SL23/KSUL | podpisové vzory ČP A.Hudecová | 13.10.2011 | 10.11.2011 | 16.11.2011 | 1 | |
| S 27/SL22/KSUL | účetní závěrka Příl 2010 | 23.3.2011 | 4.7.2011 | 7.7.2011 | 3 |
záznamů na stránku