Společenství vlastníků bl. 327 č.p. 2726, 2727, 2728 ulice Pionýrů, Most
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:42
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
43 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S 1904/SL43/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. | 11.5.2026 | 31.7.2026 | 17.8.2026 | 4 | |
| S 1904/SL42/KSUL | účetní závěrka [2024] | 21.3.2025 | 21.7.2025 | 23.7.2025 | 3 | |
| S 1904/SL41/KSUL | ostatní zápis ze sch.shrom. | 22.4.2024 | 28.8.2024 | 2.9.2024 | 12 | |
| S 1904/SL40/KSUL | účetní závěrka [2023] | 4.3.2024 | 29.8.2024 | 30.8.2024 | 3 | |
| S 1904/SL39/KSUL | rozhod. o statut. orgánu hlasování PER ROLLAM | 26.5.2021 | 1.6.2021 | 16.11.2023 | 2 | |
| S 1904/SL38/KSUL | účetní závěrka [2022] | 21.3.2023 | 4.7.2023 | 19.7.2023 | 3 | |
| S 1904/SL37/KSUL | stanovy společnosti | 23.3.2023 | 22.5.2023 | 21.6.2023 | 20 | |
| S 1904/SL36/KSUL | ostatní zápis ze shromáždění | 23.3.2023 | 22.5.2023 | 21.6.2023 | 2 | |
| S 1904/SL35/KSUL | účetní závěrka [2021] | 17.3.2022 | 2.6.2022 | 6.6.2022 | 3 | |
| S 1904/SL34/KSUL | účetní závěrka [2020] | 15.3.2021 | 4.8.2021 | 9.8.2021 | 3 | |
| S 1904/SL33/KSUL | účetní závěrka [2019] | 6.3.2020 | 3.8.2020 | 5.8.2020 | 3 | |
| S 1904/SL32/KSUL | účetní závěrka [2019] | 6.3.2020 | 3.8.2020 | 4.8.2020 | 3 | |
| S 1904/SL31/KSUL | účetní závěrka [2018] | 16.2.2019 | 2.7.2019 | 10.7.2019 | 3 | |
| S 1904/SL30/KSUL | ostatní zápis ze shromáždění | 26.4.2018 | 12.10.2018 | 22.10.2018 | 5 | |
| S 1904/SL29/KSUL | ostatní prezenční listina | 26.4.2018 | 12.10.2018 | 22.10.2018 | 21 | |
| S 1904/SL28/KSUL | účetní závěrka [2017] | 15.3.2018 | 30.7.2018 | 7.8.2018 | 3 | |
| S 1904/SL27/KSUL | ostatní zápis ze shromáždění | 18.4.2017 | 22.9.2017 | 2.10.2017 | 7 | |
| S 1904/SL26/KSUL | ostatní prezenční listina | 18.4.2017 | 22.9.2017 | 2.10.2017 | 15 | |
| S 1904/SL25/KSUL | účetní závěrka [2016] | 6.3.2017 | 2.6.2017 | 7.6.2017 | 3 | |
| S 1904/SL24/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. | 5.4.2016 | 17.10.2016 | 14.11.2016 | 8 | |
| S 1904/SL23/KSUL | stanovy společnosti | 5.4.2016 | 17.10.2016 | 14.11.2016 | 13 | |
| S 1904/SL22/KSUL | účetní závěrka [2015] | 9.3.2016 | 30.9.2016 | 4.10.2016 | 3 | |
| S 1904/SL21/KSUL | účetní závěrka [2014] | 2.3.2015 | 28.1.2016 | 1.2.2016 | 3 | |
| S 1904/SL20/KSUL | účetní závěrka [2013] | 20.3.2014 | 2.7.2014 | 17.7.2014 | 8 | |
| S 1904/SL19/KSUL | účetní závěrka [2012] VZ | 20.3.2013 | 2.10.2013 | 3.10.2013 | 2 |
záznamů na stránku