Společenství vlastníků Golovinova 1312 - 1318, Kadaň
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
61 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S 2842/SL61/KSUL | účetní závěrka [2024] VZ | 28.4.2025 | 11.11.2025 | 12.11.2025 | 2 | |
| S 2842/SL60/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 30.4.2025 | 11.11.2025 | 12.11.2025 | 1 | |
| S 2842/SL59/KSUL | účetní závěrka [2024] R | 28.4.2025 | 11.11.2025 | 12.11.2025 | 3 | |
| S 2842/SL58/KSUL | účetní závěrka [2023] výkaz 2023 | 31.3.2024 | 9.12.2024 | 10.12.2024 | 1 | |
| S 2842/SL57/KSUL | účetní závěrka [2023] rozvaha 2023 | 31.3.2024 | 9.12.2024 | 10.12.2024 | 1 | |
| S 2842/SL56/KSUL | účetní závěrka [2023] příloha 2023 | 16.5.2024 | 9.12.2024 | 10.12.2024 | 1 | |
| S 2842/SL55/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 19.4.2023 | 27.9.2023 | 29.9.2023 | 1 | |
| S 2842/SL54/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 23.4.2023 | 27.9.2023 | 29.9.2023 | 1 | |
| S 2842/SL53/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.výboru | 4.5.2022 | 29.6.2022 | 18.8.2022 | 2 | |
| S 2842/SL52/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. | 12.4.2022 | 29.6.2022 | 18.8.2022 | 3 | |
| S 2842/SL51/KSUL | účetní závěrka [2021] | 15.1.2022 | 27.6.2022 | 29.6.2022 | 4 | |
| S 2842/SL50/KSUL | účetní závěrka [2020] | 13.1.2021 | 15.12.2021 | 23.12.2021 | 4 | |
| S 2842/SL49/KSUL | účetní závěrka [2019] | 15.1.2020 | 30.11.2020 | 10.12.2020 | 4 | |
| S 2842/SL48/KSUL | účetní závěrka [2018] | 22.1.2019 | 5.8.2019 | 7.8.2019 | 4 | |
| S 2842/SL47/KSUL | účetní závěrka [2017] | 15.1.2018 | 23.7.2018 | 26.7.2018 | 4 | |
| S 2842/SL46/KSUL | účetní závěrka [2016] | 30.1.2017 | 17.7.2017 | 4.8.2017 | 5 | |
| S 2842/SL45/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.výboru | 29.5.2017 | 1.6.2017 | 17.7.2017 | 2 | |
| S 2842/SL44/KSUL | ostatní ukončení | 20.4.2017 | 1.6.2017 | 17.7.2017 | 2 | |
| S 2842/SL43/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. | 25.4.2017 | 1.6.2017 | 17.7.2017 | 5 | |
| S 2842/SL42/KSUL | účetní závěrka [2015] | 10.2.2016 | 18.7.2016 | 20.7.2016 | 5 | |
| S 2842/SL41/KSUL | stanovy společnosti | 26.4.2016 | 23.5.2016 | 1.7.2016 | 14 | |
| S 2842/SL40/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.výboru | 28.4.2016 | 23.5.2016 | 1.7.2016 | 1 | |
| S 2842/SL39/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom | 26.4.2016 | 23.5.2016 | 1.7.2016 | 5 | |
| S 2842/SL38/KSUL | účetní závěrka [2014] | 10.2.2015 | 16.3.2016 | 18.3.2016 | 4 | |
| S 2842/SL37/KSUL | účetní závěrka [2012] | 31.1.2013 | 26.6.2013 | 28.6.2013 | 4 |
záznamů na stránku