GARMONDI CZ s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:59
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
52 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 291600/SL52/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.07.2026 | 18.7.2026 | 18.7.2026 | 18.7.2026 | ||
| C 291600/SL51/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.05.2025 | 20.5.2025 | 20.5.2025 | 28.5.2025 | ||
| C 291600/SL50/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 29.06.2024 | 29.6.2024 | 29.6.2024 | 29.6.2024 | ||
| C 291600/SL49/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 28.05.2023 | 28.5.2023 | 31.5.2023 | 12.6.2023 | ||
| C 291600/SL48/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 22.3.2022 | 25.3.2022 | 1 | |
| C 291600/SL47/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 22.3.2022 | 25.3.2022 | 1 | |
| C 291600/SL46/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 22.3.2022 | 25.3.2022 | 1 | |
| C 291600/SL45/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 30.9.2021 | 8.10.2021 | 1 | |
| C 291600/SL44/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 30.9.2021 | 8.10.2021 | 1 | |
| C 291600/SL43/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 30.9.2021 | 8.10.2021 | 1 | |
| C 291600/SL42/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 408/2021] | 28.4.2021 | 29.4.2021 | 5 | ||
| C 291600/SL41/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 8.2.2021 | 10.2.2021 | 1 | |
| C 291600/SL40/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 8.2.2021 | 10.2.2021 | 1 | |
| C 291600/SL39/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 26.1.2021 | 2.2.2021 | 1 | |
| C 291600/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 26.1.2021 | 2.2.2021 | 1 | |
| C 291600/SL37/MSPH | notářský zápis [NZ 80/2019] | 6.2.2019 | 7.2.2019 | 6 | ||
| C 36472/SL36/KSBR | účetní závěrka [2017] | 1.2.2018 | 1.2.2018 | 6.2.2018 | 7 | |
| C 36472/SL35/KSBR | notářský zápis [NZ 109/2018] rozhodnutí valné hromady/společenská smlouva | 2.2.2018 | 5.2.2018 | 5 | ||
| C 36472/SL34/KSBR | účetní závěrka [2011] | 21.3.2012 | 5.2.2015 | 6.3.2015 | 6 | |
| C 36472/SL33/KSBR | účetní závěrka [2010] | 14.3.2011 | 5.2.2015 | 6.3.2015 | 6 | |
| C 36472/SL32/KSBR | účetní závěrka [2009] příloha | 1.3.2010 | 19.11.2014 | 7.1.2015 | 2 | |
| C 36472/SL31/KSBR | účetní závěrka [2008] příloha | 25.3.2009 | 19.11.2014 | 7.1.2015 | 2 | |
| C 36472/SL30/KSBR | účetní závěrka [2007] příloha | 13.3.2008 | 19.11.2014 | 7.1.2015 | 2 | |
| C 36472/SL29/KSBR | účetní závěrka [2006] příloha | 20.3.2007 | 19.11.2014 | 7.1.2015 | 2 | |
| C 36472/SL28/KSBR | účetní závěrka [2005] příloha | 17.3.2006 | 19.11.2014 | 7.1.2015 | 2 |
záznamů na stránku