MY DVA holding a.s.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 03:38
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
73 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 5422/SL74/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] k 31.3.2025 | 31.3.2025 | 3.11.2025 | 3.11.2025 | 35 | |
| B 5422/SL73/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] 1.4. 2023 - 31.3. 2024 | 31.3.2024 | 28.11.2024 | 4.12.2024 | 35 | |
| B 5422/SL72/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] 1.4.2022- 31.3.2023 | 31.3.2023 | 9.11.2023 | 14.11.2023 | 37 | |
| B 5422/SL71/MSPH | ostatní zápis z VH | 23.10.2023 | 9.11.2023 | 14.11.2023 | 4 | |
| B 5422/SL70/MSPH | stanovy společnosti | 6.6.2023 | 7.6.2023 | 4 | ||
| B 5422/SL69/MSPH | notářský zápis [NZ 43/2023] | 23.1.2023 | 7.6.2023 | 4 | ||
| B 5422/SL68/MSPH | notářský zápis [NZ 237/2023] | 6.6.2023 | 7.6.2023 | 7 | ||
| B 5422/SL67/MSPH | notářský zápis [NZ 43/2023] | 23.1.2023 | 23.1.2023 | 4 | ||
| B 5422/SL66/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha 1.4.2021 - 31.3.2022 | 23.9.2022 | 12.1.2023 | 12.1.2023 | 4 | |
| B 5422/SL65/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ 1.4.2021 - 31.3.2022 | 23.9.2022 | 12.1.2023 | 12.1.2023 | 3 | |
| B 5422/SL64/MSPH | notářský zápis [NZ 172/2022] | 23.3.2022 | 23.3.2022 | 7 | ||
| B 5422/SL63/MSPH | zpráva auditora + zahajovací rozvaha k 1.4.2021 | 1.4.2021 | 6.1.2022 | 7.1.2022 | 14 | |
| B 5422/SL62/MSPH | účetní závěrka [2021] | 2.6.2021 | 13.12.2021 | 18 | ||
| B 5422/SL61/MSPH | notářský zápis [NZ 637/2021] | 3.12.2021 | 13.12.2021 | 34 | ||
| B 5422/SL60/MSPH | projekt fúze | 30.7.2021 | 30.9.2021 | 1.10.2021 | 16 | |
| B 5422/SL59/MSPH | ostatní zápis z VH | 13.8.2020 | 8.2.2021 | 11.2.2021 | 5 | |
| B 5422/SL58/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha k 31.3.2020 | 31.3.2020 | 26.10.2020 | 30.10.2020 | 8 | |
| B 5422/SL57/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ k 31.3.2020 | 31.3.2020 | 26.10.2020 | 30.10.2020 | 2 | |
| B 5422/SL56/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha k 31.3.2020 | 31.3.2020 | 26.10.2020 | 30.10.2020 | 1 | |
| B 5422/SL55/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha k 30.4.2019 | 30.4.2019 | 1.10.2019 | 2.10.2019 | 1 | |
| B 5422/SL54/MSPH | účetní závěrka [2018] od 1.5.2018 - 30.4.2019 | 30.4.2019 | 1.10.2019 | 2.10.2019 | 8 | |
| B 5422/SL53/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha od 1.5.2017 do 30.4.2018 | 30.4.2018 | 8.10.2018 | 17.10.2018 | 8 | |
| B 5422/SL52/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha k 30.4.2018 | 30.4.2018 | 8.10.2018 | 17.10.2018 | 1 | |
| B 5422/SL51/MSPH | notářský zápis [NZ 119/2018], stanovy společnosti | 19.3.2018 | 5.4.2018 | 4.5.2018 | 15 | |
| B 5422/SL50/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha k 30.4.2017 | 30.4.2017 | 1.3.2018 | 5.3.2018 | 6 |
záznamů na stránku