Lesy města Mohelnice, s.r.o. v likvidaci
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:52
V likvidaci
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
84 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 19344/SL90/KSOS | notářský zápis [NZ 2/2026] | 7.1.2026 | 7.1.2026 | 4 | ||
| C 19344/SL89/KSOS | rozhod. o statut. orgánu Výpis usnesení č. 97 ze dne 12. 11. 2025 - změna jednatele | 26.11.2025 | 21.11.2025 | 31.12.2025 | 1 | |
| C 19344/SL88/KSOS | rozhod. o statut. orgánu Výpis usnesení č. 97 ze dne 12. 11. 2025 - změna jednatele | 26.11.2025 | 21.11.2025 | 31.12.2025 | 1 | |
| C 19344/SL87/KSOS | ostatní Odstoupení z funkce člena dozorčí rady | 27.4.2023 | 27.8.2025 | 3.10.2025 | 2 | |
| C 19344/SL86/KSOS | ostatní Výpis usnesení Rady města č. 18 | 24.5.2023 | 27.8.2025 | 3.10.2025 | 1 | |
| C 19344/SL85/KSOS | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 17.09.2025 | 17.9.2025 | 17.9.2025 | 17.9.2025 | ||
| C 19344/SL84/KSOS | notářský zápis [NZ 204/2025] | 31.7.2025 | 31.7.2025 | 4 | ||
| C 19344/SL83/KSOS | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 15.7.2025 | 25.7.2025 | ||
| C 19344/SL82/KSOS | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 15.7.2025 | 15.7.2025 | ||
| C 19344/SL78/KSOS | notářský zápis [NZ 127/2025] | 15.5.2025 | 15.5.2025 | 4 | ||
| C 19344/SL77/KSOS | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2024 | 7.7.2024 | 7.7.2024 | 15.7.2024 | ||
| C 19344/SL76/KSOS | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 14.7.2023 | 14.7.2023 | ||
| C 19344/SL75/KSOS | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 3.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 19344/SL73/KSOS | účetní závěrka [2019] bez výkazu zisku a ztráty | 13.6.2022 | 20.6.2022 | 4 | ||
| C 19344/SL72/KSOS | účetní závěrka [2018] bez výkazu zisku a ztráty | 13.6.2022 | 20.6.2022 | 4 | ||
| C 19344/SL71/KSOS | účetní závěrka [2020] bez výkazu zisku a ztráty | 13.6.2022 | 20.6.2022 | 4 | ||
| C 19344/SL70/KSOS | notářský zápis [NZ 444/2018] | 3.12.2018 | 6.2.2019 | 2 | ||
| C 19344/SL69/KSOS | účetní závěrka [2017] bez VZZ | 13.6.2018 | 25.6.2018 | 4 | ||
| C 19344/SL68/KSOS | účetní závěrka [2016] bez VZZ | 12.6.2017 | 12.6.2017 | 4 | ||
| C 19344/SL67/KSOS | účetní závěrka [2015], výroční zpráva [2015], zpráva o vztazích [2015] vč. přílohy | 23.5.2016 | 27.5.2016 | 17 | ||
| C 19344/SL66/KSOS | ostatní Výpis usnesení Rady města Mohelnice č. 27 | 8.6.2015 | 24.6.2015 | 24.8.2015 | 1 | |
| C 19344/SL65/KSOS | účetní závěrka [2014] výkaz zisku a ztráty | 28.5.2015 | 12.6.2015 | 1 | ||
| C 19344/SL64/KSOS | účetní závěrka [2014] rozvaha | 28.5.2015 | 12.6.2015 | 1 | ||
| C 19344/SL63/KSOS | účetní závěrka [2014] příloha | 28.5.2015 | 12.6.2015 | 5 | ||
| C 19344/SL62/KSOS | výroční zpráva [2014] | 28.5.2015 | 12.6.2015 | 7 |
záznamů na stránku