NATAMI s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:40
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
84 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 116188/SL84/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 11.4.2026 | ||
| C 116188/SL83/MSPH | účetní závěrka [2025] | 31.12.2025 | 12.3.2026 | 13.3.2026 | 5 | |
| C 116188/SL82/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 22.2.2024 | 28.2.2024 | 9 | |
| C 116188/SL81/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 16/2024], rozhod. o statut. orgánu, převod, zastav.obch.podíl | 19.1.2024 | 19.1.2024 | 9 | ||
| C 116188/SL80/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 15.9.2023 | 20.9.2023 | 1 | |
| C 116188/SL79/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 15.9.2023 | 20.9.2023 | 2 | |
| C 116188/SL78/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 15.9.2023 | 20.9.2023 | 8 | |
| C 116188/SL77/MSPH | ostatní Zápis z valné hromady | 24.5.2023 | 12.6.2023 | 4.7.2023 | 3 | |
| C 116188/SL76/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 1.9.2022 | 8.9.2022 | 2 | |
| C 116188/SL75/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 1.9.2022 | 8.9.2022 | 1 | |
| C 116188/SL74/MSPH | účetní závěrka [2021] Přiloha | 31.12.2021 | 1.9.2022 | 8.9.2022 | 8 | |
| C 116188/SL73/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 19.8.2021 | 15.9.2021 | 2 | |
| C 116188/SL72/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 19.8.2021 | 15.9.2021 | 8 | |
| C 116188/SL71/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 19.8.2021 | 15.9.2021 | 1 | |
| C 116188/SL70/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 21.9.2020 | 23.9.2020 | 2 | |
| C 116188/SL69/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 21.9.2020 | 23.9.2020 | 1 | |
| C 116188/SL68/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 21.9.2020 | 23.9.2020 | 8 | |
| C 116188/SL67/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 16.7.2019 | 18.7.2019 | 2 | |
| C 116188/SL66/MSPH | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 31.12.2018 | 21.5.2019 | 22.5.2019 | 1 | |
| C 116188/SL65/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 21.5.2019 | 22.5.2019 | 8 | |
| C 116188/SL64/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 19.11.2018 | 26.11.2018 | 3 | |
| C 116188/SL63/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 19.11.2018 | 26.11.2018 | 8 | |
| C 116188/SL62/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 19.11.2018 | 26.11.2018 | 1 | |
| C 116188/SL61/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 19.11.2018 | 26.11.2018 | 2 | |
| C 116188/SL60/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 2.8.2017 | 7.9.2017 | 3 |
záznamů na stránku