2H comp s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:12
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
30 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 78266/SL30/MSPH | notářský zápis [NZ 309/2026] | 10.8.2026 | 24.7.2026 | 2.9.2026 | 12 | |
| C 78266/SL29/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 24.7.2026 | 24.7.2026 | 2.9.2026 | 5 | |
| C 78266/SL28/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 20.5.2026 | ||
| C 78266/SL27/MSPH | notářský zápis [Nz 1193/2025] | 10.10.2025 | 26.9.2025 | 20.10.2025 | 8 | |
| C 78266/SL26/MSPH | ostatní Rozhodnutí jediného společníka | 28.1.2025 | 2.5.2025 | 7.5.2025 | 1 | |
| C 78266/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 2.5.2025 | 7.5.2025 | 5 | |
| C 78266/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 2.5.2025 | 7.5.2025 | 2 | |
| C 78266/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 2.5.2025 | 7.5.2025 | 1 | |
| C 78266/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 6.2.2024 | 8.2.2024 | 2 | |
| C 78266/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 6.2.2024 | 8.2.2024 | 5 | |
| C 78266/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 6.2.2024 | 8.2.2024 | 1 | |
| C 78266/SL19/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 28.1.2024 | 6.2.2024 | 8.2.2024 | 1 | |
| C 78266/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 25.2.2023 | 8.3.2023 | 1 | |
| C 78266/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 25.2.2023 | 8.3.2023 | 5 | |
| C 78266/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 25.2.2023 | 8.3.2023 | 2 | |
| C 78266/SL15/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 22.2.2023 | 25.2.2023 | 8.3.2023 | 1 | |
| C 78266/SL14/MSPH | notářský zápis [NZ 1233/2022] | 23.11.2022 | 28.11.2022 | 6 | ||
| C 78266/SL13/MSPH | ostatní rozhodnutí společníků | 26.1.2022 | 1.2.2022 | 23.2.2022 | 1 | |
| C 78266/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 1.2.2022 | 23.2.2022 | 1 | |
| C 78266/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 1.2.2022 | 23.2.2022 | 5 | |
| C 78266/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 1.2.2022 | 23.2.2022 | 1 | |
| C 78266/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 8.3.2021 | 1 | |
| C 78266/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 8.3.2021 | 5 | |
| C 78266/SL7/MSPH | ostatní rozhodnutí společníků | 31.1.2021 | 2.3.2021 | 8.3.2021 | 1 | |
| C 78266/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 8.3.2021 | 2 |
záznamů na stránku