TERCOM s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
63 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 13800/SL64/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.09.2025 | 6.9.2025 | 7.9.2025 | 7.9.2025 | ||
| C 13800/SL62/KSPL | účetní závěrka [2024] rozvaha | 25.6.2025 | 18.8.2025 | 4.9.2025 | 4 | |
| C 13800/SL61/KSPL | účetní závěrka [2024] vzz | 25.6.2025 | 18.8.2025 | 4.9.2025 | 2 | |
| C 13800/SL60/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2025 | 8.7.2025 | 15.7.2025 | 18.7.2025 | ||
| C 13800/SL59/KSPL | notářský zápis [NZ 179/2025] | 20.5.2025 | 20.5.2025 | 8 | ||
| C 13800/SL58/KSPL | účetní závěrka [2023] rozvaha , vzz | 12.7.2024 | 12.7.2024 | 25.7.2024 | 4 | |
| C 13800/SL57/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2024 | 7.7.2024 | 7.7.2024 | 11.7.2024 | ||
| C 13800/SL56/KSPL | notářský zápis [NZ 885/2024? N 807/2024] | 2.7.2024 | 2.7.2024 | 21 | ||
| C 13800/SL55/KSPL | notářský zápis [NZ 886/2024, N 808/2024] | 2.7.2024 | 2.7.2024 | 20 | ||
| C 13800/SL54/KSPL | projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 3.5.2024 | 7.5.2024 | 10 | ||
| C 13800/SL53/KSPL | účetní závěrka [2022] vzz | 9.6.2023 | 31.7.2023 | 6.9.2023 | 2 | |
| C 13800/SL52/KSPL | účetní závěrka [2022] rozvaha | 9.6.2023 | 31.7.2023 | 6.9.2023 | 2 | |
| C 13800/SL51/KSPL | účetní závěrka [2022] rozvaha , vzz | 9.6.2023 | 31.7.2023 | 6.9.2023 | 2 | |
| C 13800/SL50/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 16.7.2023 | ||
| C 13800/SL49/KSPL | účetní závěrka [2021] vykazy/plny rozsah | 21.7.2022 | 22.7.2022 | 4 | ||
| C 13800/SL48/KSPL | účetní závěrka [2021] priloha | 21.7.2022 | 22.7.2022 | 5 | ||
| C 13800/SL47/KSPL | účetní závěrka [2021] rozvaha/vzz | 21.7.2022 | 22.7.2022 | 2 | ||
| C 13800/SL46/KSPL | účetní závěrka [2020] účetní závěrka 2020 | 30.6.2021 | 30.8.2021 | 30.9.2021 | 8 | |
| C 13800/SL45/KSPL | účetní závěrka [2020] VZZ - plný rozsah 2020 | 30.6.2021 | 30.8.2021 | 30.9.2021 | 2 | |
| C 13800/SL44/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 24.6.2020 | 2.7.2020 | 9.7.2020 | 8 | |
| C 13800/SL43/KSPL | účetní závěrka [2019] VZZ-plný rozsah | 30.6.2020 | 2.7.2020 | 9.7.2020 | 2 | |
| C 13800/SL42/KSPL | účetní závěrka [2018] vzz-plný rozsah | 29.7.2019 | 15.10.2019 | 2 | ||
| C 13800/SL41/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz-plný rozsah | 29.7.2019 | 15.10.2019 | 2 | ||
| C 13800/SL40/KSPL | účetní závěrka [2016] Výkaz zisku a ztráty 2016 v plném rozsahu | 30.6.2017 | 29.7.2019 | 2.9.2019 | 2 | |
| C 13800/SL39/KSPL | účetní závěrka [2018] | 30.6.2019 | 25.7.2019 | 20.8.2019 | 8 |
záznamů na stránku