Aptien Labs s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 04:07
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
64 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 17692/SL64/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 29.9.2025 | 16.10.2025 | 16.10.2025 | 4 | |
| C 17692/SL63/KSPL | účetní závěrka [2025] rozvaha a příloha k 31.3.2025 | 23.9.2025 | 16.10.2025 | 16.10.2025 | 4 | |
| C 17692/SL62/KSPL | notářský zápis [NZ 777/2025] | 29.9.2025 | 29.9.2025 | 5 | ||
| C 17692/SL61/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 13.11.2024 | 29.11.2024 | 10 | ||
| C 17692/SL60/KSPL | účetní závěrka [2024] příloha , rozvaha k 31.3.2024 | 13.11.2024 | 29.11.2024 | 4 | ||
| C 17692/SL59/KSPL | notářský zápis [NZ 249/2024] | 10.4.2024 | 12.4.2024 | 14 | ||
| C 17692/SL58/KSPL | účetní závěrka [2023] příloha , rozvaha k 31.3.2023 | 5.12.2023 | 12.12.2023 | 4 | ||
| C 17692/SL57/KSPL | účetní závěrka [2022] vzz , příloha | 15.9.2023 | 5.10.2023 | 4 | ||
| C 17692/SL56/KSPL | notářský zápis [NZ 701/2023] změna SS | 9.8.2023 | 11.7.2023 | 4.9.2023 | 11 | |
| C 17692/SL55/KSPL | notářský zápis [N 435/2022, NZ 352/2022] rozhodnutí valné hromady o udělení souhlasu s rozdělením podílu, změně společenské smlouvy a udělení souhlasu s převodem podílů | 22.3.2022 | 22.3.2022 | 17 | ||
| C 17692/SL54/KSPL | notářský zápis [N 1977/2021, NZ 1842/2021] Rozhodnutí valné hromady o udělení souhlasu s rozdělením a převodem podílu a změně společenské smlouvy | 14.12.2021 | 14.12.2021 | 7 | ||
| C 17692/SL53/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha k 31.3.2021 | 24.6.2021 | 29.11.2021 | 8.12.2021 | 4 | |
| C 17692/SL52/KSPL | účetní závěrka [2020] vzz k 31.3.2021 | 29.11.2021 | 8.12.2021 | 1 | ||
| C 17692/SL51/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha k 31.3.2021 | 24.6.2021 | 29.11.2021 | 8.12.2021 | 2 | |
| C 17692/SL50/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha k 31/03/2020 | 18.6.2021 | 18.6.2021 | 2 | ||
| C 17692/SL49/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz k 31/03/2020 | 18.6.2021 | 18.6.2021 | 1 | ||
| C 17692/SL48/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha k 31/03/2020 | 18.6.2021 | 18.6.2021 | 4 | ||
| C 17692/SL47/KSPL | notářský zápis [N 82/2021, NZ 107/2021] rozhodnutí valné hromady o změně společenské smlouvy | 27.1.2021 | 27.1.2021 | 6 | ||
| C 17692/SL46/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 575/2020, NZ 718/2020] | 30.6.2020 | 2.7.2020 | 14 | ||
| C 17692/SL45/KSPL | účetní závěrka [2018] vzz k 31.3.2019 | 6.6.2019 | 2.8.2019 | 5.9.2019 | 1 | |
| C 17692/SL44/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha k 31.3.2019 | 6.6.2019 | 2.8.2019 | 5.9.2019 | 2 | |
| C 17692/SL43/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha k 31.3.2019 | 6.6.2019 | 2.8.2019 | 5.9.2019 | 4 | |
| C 17692/SL42/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha k 31/03/2018 | 19.6.2018 | 8.8.2018 | 15.8.2018 | 2 | |
| C 17692/SL41/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz k 31/03/2018 | 19.6.2018 | 8.8.2018 | 15.8.2018 | 1 | |
| C 17692/SL40/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha k 31/03/2018 | 19.6.2018 | 8.8.2018 | 15.8.2018 | 4 |
záznamů na stránku