MIRRASTIL, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 03:51
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
28 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81064/SL28/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 3.5.2026 | 14.5.2026 | 2 | |
| C 81064/SL27/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 3.5.2026 | 14.5.2026 | 2 | |
| C 81064/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 3.5.2026 | 14.5.2026 | 6 | |
| C 81064/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 3.5.2025 | 13.5.2025 | 2 | |
| C 81064/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 3.5.2025 | 13.5.2025 | 2 | |
| C 81064/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 3.5.2025 | 13.5.2025 | 6 | |
| C 81064/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] rozv | 31.12.2023 | 1.5.2024 | 3.6.2024 | 6 | |
| C 81064/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha k ÚZ | 31.12.2023 | 1.5.2024 | 3.6.2024 | 2 | |
| C 81064/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 1.5.2024 | 3.6.2024 | 2 | |
| C 81064/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 12.4.2023 | 5.5.2023 | 2 | |
| C 81064/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 12.4.2023 | 5.5.2023 | 6 | |
| C 81064/SL17/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 5.4.2022 | 8.4.2022 | 6 | |
| C 81064/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 5.4.2022 | 8.4.2022 | 2 | |
| C 81064/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 5.4.2022 | 8.4.2022 | 1 | |
| C 81064/SL14/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 4.6.2021 | 16.6.2021 | 2 | |
| C 81064/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 4.6.2021 | 16.6.2021 | 6 | |
| C 81064/SL12/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 18.6.2020 | 19.6.2020 | 6 | |
| C 81064/SL11/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 18.6.2020 | 19.6.2020 | 2 | |
| C 81064/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 28.3.2019 | 4.4.2019 | 2 | |
| C 81064/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 28.3.2019 | 4.4.2019 | 6 | |
| C 81064/SL8/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 30.3.2018 | 9.4.2018 | 1 | |
| C 81064/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 30.3.2018 | 9.4.2018 | 2 | |
| C 81064/SL6/MSPH | notářský zápis NZ 545/2013 | 29.8.2013 | 13.9.2013 | 20.9.2013 | 8 | |
| C 81064/SL5/MSPH | ostatní záp. z VH | 6.4.2005 | 14.10.2005 | 1 | ||
| C 81064/SL4/MSPH | ostatní usnesení VH | 30.3.2001 | 14.10.2005 | 1 |
záznamů na stránku