BLASER s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
44 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81310/SL44/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026 | 11.5.2026 | 11.5.2026 | 23.5.2026 | ||
| C 81310/SL43/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 15.4.2025 | ||
| C 81310/SL42/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 16.3.2025 | 19.3.2025 | 1 | |
| C 81310/SL41/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 16.3.2025 | 19.3.2025 | 2 | |
| C 81310/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 8.5.2024 | 14.5.2024 | ||
| C 81310/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.05.2023 | 14.5.2023 | 1.6.2023 | 12.6.2023 | ||
| C 81310/SL38/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 7.4.2021 | 21.4.2021 | 1 | |
| C 81310/SL37/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 7.4.2021 | 21.4.2021 | 2 | |
| C 81310/SL36/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 8.3.2020 | 12.3.2020 | 3 | |
| C 81310/SL35/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 8.3.2020 | 12.3.2020 | 2 | |
| C 81310/SL34/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 29.4.2019 | 9.5.2019 | 3 | |
| C 81310/SL33/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 29.4.2019 | 9.5.2019 | 2 | |
| C 81310/SL32/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 19.9.2018 | 21.9.2018 | 6 | |
| C 81310/SL31/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 19.9.2018 | 21.9.2018 | 2 | |
| C 81310/SL30/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 6 | |
| C 81310/SL29/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 2 | |
| C 81310/SL28/MSPH | účetní závěrka [2015] příloha | 31.12.2015 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 2 | |
| C 81310/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 2 | |
| C 81310/SL26/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 6 | |
| C 81310/SL25/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 2.5.2017 | 26.5.2017 | 6 | |
| C 81310/SL24/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 23.9.2014 | 12.11.2014 | 8 | |
| C 81310/SL23/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 1.8.2013 | 27.8.2013 | 8 | |
| C 81310/SL22/MSPH | účetní závěrka r.2011 | 31.12.2011 | 12.7.2012 | 8.8.2012 | 8 | |
| C 81310/SL21/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu | 15.12.2011 | 13.2.2012 | 2 | ||
| C 81310/SL20/MSPH | notářský zápis NZ 407/2011 | 15.12.2011 | 13.2.2012 | 9 |
záznamů na stránku