Stantec s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:47
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81582/SL52/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2026 | 12.7.2026 | 12.7.2026 | 15.7.2026 | ||
| C 81582/SL51/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2025 | 7.7.2025 | 14.7.2025 | 24.7.2025 | ||
| C 81582/SL50/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 03.08.2024 | 3.8.2024 | 3.8.2024 | 3.8.2024 | ||
| C 81582/SL49/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2023 | 15.7.2023 | 15.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| C 81582/SL48/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 7.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 81582/SL47/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 2.12.2021 | 7.12.2021 | 2 | |
| C 81582/SL46/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 2.12.2021 | 7.12.2021 | 2 | |
| C 81582/SL45/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 2.12.2021 | 7.12.2021 | 4 | |
| C 81582/SL44/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 18.8.2020 | 20.8.2020 | 2 | |
| C 81582/SL43/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 18.8.2020 | 20.8.2020 | 4 | |
| C 81582/SL42/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 18.8.2020 | 20.8.2020 | 2 | |
| C 81582/SL41/MSPH | notářský zápis [NZ 459/2019] | 17.12.2019 | 18.12.2019 | 9 | ||
| C 81582/SL40/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 29.8.2019 | 30.8.2019 | 2 | |
| C 81582/SL39/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 29.8.2019 | 30.8.2019 | 4 | |
| C 81582/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 29.8.2019 | 30.8.2019 | 2 | |
| C 81582/SL37/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha k 30.6.2018 | 30.6.2018 | 21.2.2019 | 22.2.2019 | 4 | |
| C 81582/SL36/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ k 30.6.2018 | 30.6.2018 | 21.2.2019 | 22.2.2019 | 2 | |
| C 81582/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha od 1.7.2017 - 30.6.2018 | 30.6.2018 | 21.2.2019 | 22.2.2019 | 2 | |
| C 81582/SL34/MSPH | notářský zápis [NZ 378/2018] | 12.12.2018 | 12.12.2018 | 8 | ||
| C 81582/SL33/MSPH | účetní závěrka [2016] k 30.6.2017 | 30.6.2017 | 3.1.2018 | 4.1.2018 | 5 | |
| C 81582/SL32/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ,1.7.2015 - 30.06.2016 | 30.6.2016 | 4.1.2017 | 5.1.2017 | 2 | |
| C 81582/SL31/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha , 1.7.2015 - 30.6.2016 | 30.6.2016 | 4.1.2017 | 5.1.2017 | 2 | |
| C 81582/SL30/MSPH | účetní závěrka [2016] Příloha, 1.7.2015 - 30.6.2016 | 30.6.2016 | 4.1.2017 | 5.1.2017 | 2 | |
| C 81582/SL29/MSPH | účetní závěrka [2015] k.30.6.2015 | 30.6.2015 | 26.11.2015 | 30.11.2015 | 9 | |
| C 81582/SL28/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 19.11.2014 | 25.11.2014 | 8 |
záznamů na stránku