REMINGTON Energy s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 16:05
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
56 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 19517/SL59/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 11.4.2026 | ||
| C 19517/SL58/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2025 | 9.4.2025 | 10.4.2025 | 16.4.2025 | ||
| C 19517/SL57/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 03.08.2024 | 3.8.2024 | 4.8.2024 | 4.8.2024 | ||
| C 19517/SL55/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 314/2023] | 2.11.2023 | 3.11.2023 | 6 | ||
| C 19517/SL54/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.04.2023 | 22.4.2023 | 21.5.2023 | 23.5.2023 | ||
| C 19517/SL52/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.08.2022 | 6.8.2022 | 25.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 19517/SL50/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 2.2.2021 | 16.11.2021 | 1.12.2021 | 2 | |
| C 19517/SL49/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 2.2.2021 | 16.11.2021 | 1.12.2021 | 6 | |
| C 19517/SL48/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 2.2.2021 | 16.11.2021 | 1.12.2021 | 1 | |
| C 19517/SL47/KSUL | ostatní zápis z VH | 1.1.2021 | 16.11.2021 | 1.12.2021 | 1 | |
| C 19517/SL46/KSUL | ostatní zápis z VH | 28.2.2020 | 27.12.2020 | 18.1.2021 | 1 | |
| C 19517/SL45/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 3.3.2020 | 27.12.2020 | 18.1.2021 | 2 | |
| C 19517/SL44/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 3.3.2020 | 27.12.2020 | 18.1.2021 | 1 | |
| C 19517/SL43/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 3.3.2020 | 27.12.2020 | 18.1.2021 | 6 | |
| C 19517/SL42/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 27.2.2019 | 2.2.2020 | 7.2.2020 | 2 | |
| C 19517/SL41/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 27.2.2019 | 2.2.2020 | 7.2.2020 | 1 | |
| C 19517/SL40/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 29.9.2019 | 2.2.2020 | 7.2.2020 | 6 | |
| C 19517/SL39/KSUL | ostatní zápis z VH | 28.2.2019 | 2.2.2020 | 7.2.2020 | 1 | |
| C 19517/SL38/KSUL | ostatní Zápis z VH | 28.2.2018 | 2.2.2020 | 5.2.2020 | 1 | |
| C 19517/SL37/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 19.2.2018 | 2.2.2020 | 5.2.2020 | 1 | |
| C 19517/SL36/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 31.12.2018 | 2.2.2020 | 5.2.2020 | 6 | |
| C 19517/SL35/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 19.2.2018 | 2.2.2020 | 5.2.2020 | 2 | |
| C 19517/SL34/KSUL | notářský zápis [NZ 422/2019] | 17.12.2019 | 17.12.2019 | 3 | ||
| C 19517/SL33/KSUL | účetní závěrka [2016] VZ | 6.3.2017 | 20.11.2017 | 24.11.2017 | 2 | |
| C 19517/SL32/KSUL | účetní závěrka [2016] R | 6.3.2017 | 20.11.2017 | 24.11.2017 | 2 |
záznamů na stránku