ENERGON stavební, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:54
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
44 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 82617/SL44/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 12.6.2026 | 24.6.2026 | 30 | |
| C 82617/SL43/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 16.3.2026 | 20.3.2026 | 25.3.2026 | 2 | |
| C 82617/SL42/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 20/2026], rozhod. o statut. orgánu | 22.1.2026 | 22.1.2026 | 4 | ||
| C 82617/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 16.7.2025 | 28.7.2025 | 33 | |
| C 82617/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 7.10.2024 | 24.10.2024 | 31 | |
| C 82617/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 30.10.2023 | 1.11.2023 | 31 | |
| C 82617/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| C 82617/SL37/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 22.8.2022 | 24.8.2022 | 44 | |
| C 82617/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020], zpráva o vztazích [2020] | 31.12.2020 | 31.8.2021 | 19.9.2021 | 22 | |
| C 82617/SL35/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 24.9.2020 | 30.9.2020 | 8 | |
| C 82617/SL34/MSPH | zpráva o vztazích [2019] | 31.12.2019 | 24.9.2020 | 30.9.2020 | 2 | |
| C 82617/SL33/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 3.2.2020 | 4.2.2020 | 2 | |
| C 82617/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 3.2.2020 | 4.2.2020 | 1 | |
| C 82617/SL31/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 3.2.2020 | 4.2.2020 | 2 | |
| C 82617/SL30/MSPH | zakladatelské dokumenty | 17.1.2019 | 20.2.2019 | 3 | ||
| C 82617/SL29/MSPH | notářský zápis [NZ 18/2019] | 17.1.2019 | 20.2.2019 | 12 | ||
| C 82617/SL28/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 3.10.2018 | 16.10.2018 | 1 | |
| C 82617/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 3.10.2018 | 16.10.2018 | 2 | |
| C 82617/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 3.10.2018 | 16.10.2018 | 2 | |
| C 82617/SL25/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 352/2017, NZ 353/2017] | 15.11.2017 | 15.11.2017 | 4 | ||
| C 82617/SL24/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 13.4.2017 | 22.5.2017 | 6 | |
| C 82617/SL23/MSPH | účetní závěrka [2016] vzz | 31.12.2016 | 13.4.2017 | 22.5.2017 | 2 | |
| C 82617/SL22/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 13.4.2017 | 22.5.2017 | 1 | |
| C 82617/SL21/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 13.4.2017 | 19.5.2017 | 2 | |
| C 82617/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 13.4.2017 | 19.5.2017 | 2 |
záznamů na stránku