MP TOBACCO s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 08:04
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
21 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 89626/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 12.5.2025 | 19.5.2025 | ||
| C 89626/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 12.5.2024 | 23.5.2024 | ||
| C 89626/SL20/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 6.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 89626/SL18/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 27.7.2022 | 29.7.2022 | 1 | |
| C 89626/SL17/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 27.7.2022 | 29.7.2022 | 2 | |
| C 89626/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 24.5.2021 | 7.6.2021 | 4 | |
| C 89626/SL15/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 5.10.2020 | 8.10.2020 | 6 | |
| C 89626/SL14/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 10.10.2019 | 14.10.2019 | 4 | |
| C 89626/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 3.7.2018 | 24.7.2018 | 4 | |
| C 89626/SL12/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 27.4.2016 | 3.5.2016 | 1 | |
| C 89626/SL11/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 27.4.2016 | 3.5.2016 | 2 | |
| C 89626/SL10/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 27.4.2016 | 3.5.2016 | 2 | |
| C 89626/SL9/MSPH | notářský zápis NZ 165/2014 | 10.7.2014 | 16.7.2014 | 29.7.2014 | 5 | |
| C 89626/SL8/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 93/2014 | 12.6.2014 | 16.7.2014 | 29.7.2014 | 6 | |
| C 89626/SL7/MSPH | účetní závěrka [2013] | 29.6.2014 | 29.6.2014 | 24.7.2014 | 5 | |
| C 89626/SL6/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 2.7.2013 | 24.7.2013 | 5 | |
| C 89626/SL5/MSPH | účetní závěrka r.2008 příloha | 31.12.2008 | 29.1.2010 | 1.2.2010 | 1 | |
| C 89626/SL4/MSPH | účetní závěrka r.2008 VZ a Z | 31.12.2008 | 29.1.2010 | 1.2.2010 | 2 | |
| C 89626/SL3/MSPH | účetní závěrka r.2008 rozvaha | 31.12.2008 | 29.1.2010 | 1.2.2010 | 2 | |
| C 89626/SL2/MSPH | účetní závěrka r.2007 | 31.12.2007 | 23.1.2009 | 23.1.2009 | 4 | |
| C 89626/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 152/2002] | 22.3.0202 | 30.9.2002 | 7 |
záznamů na stránku