STAVOS BENEŠOV s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:49
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
36 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 89702/SL36/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2026 | 12.5.2026 | 12.5.2026 | 25.5.2026 | ||
| C 89702/SL35/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 11.5.2025 | ||
| C 89702/SL34/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 7.5.2024 | 12.5.2024 | ||
| C 89702/SL33/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 2 | |
| C 89702/SL32/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 6 | |
| C 89702/SL31/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 2 | |
| C 89702/SL30/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 3.5.2022 | 10.5.2022 | 1 | |
| C 89702/SL29/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 3.5.2022 | 10.5.2022 | 2 | |
| C 89702/SL28/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 3.5.2022 | 10.5.2022 | 2 | |
| C 89702/SL27/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 4.12.2021 | 14.12.2021 | 2 | |
| C 89702/SL26/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 4.12.2021 | 14.12.2021 | 2 | |
| C 89702/SL25/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 4.12.2021 | 14.12.2021 | 2 | |
| C 89702/SL24/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 3.1.2021 | 25.1.2021 | 2 | |
| C 89702/SL23/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 3.1.2021 | 25.1.2021 | 2 | |
| C 89702/SL22/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 3.1.2021 | 25.1.2021 | 2 | |
| C 89702/SL21/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 2.10.2019 | 4.10.2019 | 2 | |
| C 89702/SL20/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 2.10.2019 | 4.10.2019 | 2 | |
| C 89702/SL19/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 2.10.2019 | 4.10.2019 | 2 | |
| C 89702/SL18/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 10.7.2018 | 24.7.2018 | 2 | |
| C 89702/SL17/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 10.7.2018 | 24.7.2018 | 2 | |
| C 89702/SL16/MSPH | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 31.12.2017 | 10.7.2018 | 24.7.2018 | 2 | |
| C 89702/SL15/MSPH | účetní závěrka [2016] vzz | 31.12.2016 | 2.9.2017 | 22.9.2017 | 2 | |
| C 89702/SL14/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 2.9.2017 | 22.9.2017 | 2 | |
| C 89702/SL13/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 2.9.2017 | 22.9.2017 | 2 | |
| C 89702/SL12/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 49/2014 | 27.8.2014 | 10.10.2014 | 21.10.2014 | 12 |
záznamů na stránku