SPA & HEALTH SERVICES, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:27
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
54 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 92071/SL54/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 28.6.2026 | 21.7.2026 | 2 | |
| C 92071/SL53/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 28.6.2026 | 21.7.2026 | 4 | |
| C 92071/SL52/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 28.6.2025 | 8.7.2025 | 4 | |
| C 92071/SL51/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 28.6.2025 | 8.7.2025 | 2 | |
| C 92071/SL50/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 30.4.2024 | 27.5.2024 | 2 | |
| C 92071/SL49/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 30.4.2024 | 27.5.2024 | 4 | |
| C 92071/SL48/MSPH | účetní závěrka [2022] ROZVAHA | 31.12.2022 | 28.4.2023 | 19.5.2023 | 4 | |
| C 92071/SL47/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 28.4.2023 | 19.5.2023 | 2 | |
| C 92071/SL46/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 2 | |
| C 92071/SL45/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 4 | |
| C 92071/SL44/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 27.5.2021 | 9.6.2021 | 4 | |
| C 92071/SL43/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 27.5.2021 | 9.6.2021 | 2 | |
| C 92071/SL42/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 27.5.2021 | 9.6.2021 | 2 | |
| C 92071/SL41/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 27.5.2021 | 9.6.2021 | 4 | |
| C 92071/SL40/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 6.10.2019 | 8.10.2019 | 2 | |
| C 92071/SL39/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 6.10.2019 | 8.10.2019 | 4 | |
| C 92071/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 6.10.2019 | 8.10.2019 | 2 | |
| C 92071/SL37/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 6.10.2019 | 8.10.2019 | 4 | |
| C 92071/SL36/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 542/2018] | 11.4.2018 | 17.4.2018 | 3 | ||
| C 92071/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 5.4.2018 | 12.4.2018 | 4 | |
| C 92071/SL34/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 5.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 92071/SL33/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 31.5.2017 | 15.6.2017 | 2 | |
| C 92071/SL32/MSPH | účetní závěrka [2016] vzz | 31.12.2016 | 31.5.2017 | 15.6.2017 | 1 | |
| C 92071/SL31/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 31.5.2017 | 15.6.2017 | 2 | |
| C 92071/SL30/MSPH | účetní závěrka [2015] vzz | 31.12.2015 | 31.5.2017 | 15.6.2017 | 2 |
záznamů na stránku