STAVOCHEMIE s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 17:55
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
41 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 100052/SL41/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 12.4.2026 | ||
| C 100052/SL40/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 27.1.2026 | 27.1.2026 | 6 | |
| C 100052/SL39/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 27.1.2026 | 27.1.2026 | 2 | |
| C 100052/SL38/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 22.1.2025 | 23.1.2025 | 2 | |
| C 100052/SL37/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 22.1.2025 | 23.1.2025 | 6 | |
| C 100052/SL36/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 15.1.2024 | 23.1.2024 | 2 | |
| C 100052/SL35/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 15.1.2024 | 23.1.2024 | 6 | |
| C 100052/SL34/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 16.1.2023 | 17.1.2023 | 2 | |
| C 100052/SL33/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 16.1.2023 | 17.1.2023 | 6 | |
| C 100052/SL32/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 1.3.2022 | 2.3.2022 | 2 | |
| C 100052/SL31/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 1.3.2022 | 2.3.2022 | 6 | |
| C 100052/SL30/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1/2021] | 7.1.2021 | 1.12.2020 | 11.2.2021 | 3 | |
| C 100052/SL29/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 19.3.2020 | 27.3.2020 | 6 | |
| C 100052/SL28/MSPH | účetní závěrka [2019] vzz | 31.12.2019 | 19.3.2020 | 27.3.2020 | 2 | |
| C 100052/SL27/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 21.3.2019 | 27.3.2019 | 6 | |
| C 100052/SL26/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 21.3.2019 | 27.3.2019 | 2 | |
| C 100052/SL25/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 26.3.2018 | 29.3.2018 | 1 | |
| C 100052/SL24/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 26.3.2018 | 29.3.2018 | 2 | |
| C 100052/SL23/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 13.2.2017 | 20.2.2017 | 2 | |
| C 100052/SL22/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 13.2.2017 | 15.2.2017 | 2 | |
| C 100052/SL21/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 23/2016] | 31.3.2016 | 7.4.2016 | 28.4.2016 | 7 | |
| C 100052/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 29.3.2016 | 11.4.2016 | 2 | |
| C 100052/SL19/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 29.3.2016 | 11.4.2016 | 2 | |
| C 100052/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 1.4.2015 | 10.4.2015 | 2 | |
| C 100052/SL17/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 1.4.2015 | 10.4.2015 | 2 |
záznamů na stránku