CHARVÁT Group s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:55
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 111200/SL50/MSPH | upozornění pro věřitele | 31.8.2026 | 31.8.2026 | 2 | ||
| C 111200/SL49/MSPH | projekt přeměny projekt rozdělení odštěpením sloučením | 31.8.2026 | 31.8.2026 | 26 | ||
| C 111200/SL48/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 25.8.2025 | 27.8.2025 | 3 | |
| C 111200/SL47/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 25.8.2025 | 27.8.2025 | 1 | |
| C 111200/SL46/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 22.8.2024 | 23.8.2024 | 2 | |
| C 111200/SL45/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 22.8.2024 | 23.8.2024 | 4 | |
| C 111200/SL44/MSPH | notářský zápis [NZ 892/2023] | 15.12.2023 | 31.12.2023 | 17 | ||
| C 111200/SL43/MSPH | projekt fúze | 12.10.2023 | 17.10.2023 | 18.10.2023 | 5 | |
| C 111200/SL42/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 8.8.2023 | 14.8.2023 | 6 | |
| C 111200/SL41/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 8.8.2023 | 14.8.2023 | 2 | |
| C 111200/SL40/MSPH | notářský zápis [NZ 296/2022] | 10.10.2022 | 10.10.2022 | 6 | ||
| C 111200/SL39/MSPH | ostatní zahajovací rozvaha | 23.6.2022 | 1.9.2022 | 8 | ||
| C 111200/SL38/MSPH | účetní závěrka [2021] | 23.6.2022 | 1.9.2022 | 28 | ||
| C 111200/SL37/MSPH | notářský zápis [NZ 204/2022] | 25.8.2022 | 1.9.2022 | 15 | ||
| C 111200/SL36/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 27.7.2022 | 2 | |
| C 111200/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 27.7.2022 | 4 | |
| C 111200/SL34/MSPH | projekt fúze | 14.6.2022 | 20.6.2022 | 21.6.2022 | 5 | |
| C 111200/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 17.9.2021 | 5.10.2021 | 2 | |
| C 111200/SL32/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 17.9.2021 | 5.10.2021 | 4 | |
| C 111200/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 24.8.2020 | 1.9.2020 | 2 | |
| C 111200/SL30/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 24.8.2020 | 1.9.2020 | 4 | |
| C 111200/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 15.8.2019 | 29.8.2019 | 4 | |
| C 111200/SL28/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 15.8.2019 | 29.8.2019 | 2 | |
| C 111200/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 1.11.2018 | 6.11.2018 | 2 | |
| C 111200/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 1.11.2018 | 6.11.2018 | 5 |
záznamů na stránku