Security management s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:47
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 110817/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.10.2025 | 13.10.2025 | 13.10.2025 | 13.10.2025 | ||
| C 110817/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 23.02.2025 | 23.2.2025 | 23.2.2025 | 23.2.2025 | ||
| C 110817/SL24/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.10.2023 | 9.10.2023 | 13.10.2023 | 13.10.2023 | ||
| C 110817/SL23/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.10.2022 | 10.10.2022 | 10.10.2022 | 16.12.2022 | ||
| C 110817/SL22/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ k 31.3.2017 | 31.3.2017 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 1 | |
| C 110817/SL21/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha k 31.3.2017 | 31.3.2017 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 2 | |
| C 110817/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha k 31.3.2016 | 31.3.2016 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 2 | |
| C 110817/SL19/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ k 31.3.2016 | 31.3.2016 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 1 | |
| C 110817/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ k 31.3.2015 | 31.12.2015 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 1 | |
| C 110817/SL17/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha k 31.3.2015 | 31.3.2015 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 2 | |
| C 110817/SL16/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ k 31.3.2014 | 31.3.2014 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 1 | |
| C 110817/SL15/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha k 31.3.2014 | 31.3.2014 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 2 | |
| C 110817/SL14/MSPH | účetní závěrka [2012] VZZ k 31.03.2013 | 31.3.2013 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 1 | |
| C 110817/SL13/MSPH | účetní závěrka [2012] rozvaha k 31.03.2013 | 31.3.2013 | 22.4.2020 | 28.4.2020 | 2 | |
| C 110817/SL12/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 305/2014] | 15.7.2014 | 22.12.2014 | 6.1.2015 | 6 | |
| C 110817/SL11/MSPH | notářský zápis NZ 309/2011 | 7.11.2011 | 18.11.2011 | 3 | ||
| C 110817/SL10/MSPH | notářský zápis NZ 182/2011 | 14.6.2011 | 4.8.2011 | 3 | ||
| C 110817/SL9/MSPH | podpisové vzory | 27.12.2010 | 29.3.2011 | 3 | ||
| C 110817/SL8/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu | 22.12.2010 | 29.3.2011 | 5 | ||
| C 110817/SL7/MSPH | notářský zápis NZ 60/2011 | 1.3.2011 | 29.3.2011 | 3 | ||
| C 110817/SL6/MSPH | notářský zápis NZ 332/2010 | 22.12.2010 | 29.3.2011 | 3 | ||
| C 110817/SL5/MSPH | účetní závěrka k 31.3.2008 | 31.3.2008 | 14.5.2009 | 15.5.2009 | 6 | |
| C 110817/SL4/MSPH | účetní závěrka k 31.3.2007-pouze VZAZ | 31.3.2007 | 28.12.2007 | 3.1.2008 | 2 | |
| C 110817/SL3/MSPH | účetní závěrka k 31.3.2007-pouze rozvaha | 31.3.2007 | 28.12.2007 | 3.1.2008 | 4 | |
| C 110817/SL2/MSPH | podpisové vzory | 16.1.2006 | 21.3.2006 | 2 |
záznamů na stránku