Meteor Motor Tech CR, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:50
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
43 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 112726/SL43/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 4.6.2026 | 9.6.2026 | 30 | |
| C 112726/SL42/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 22.7.2025 | 31.7.2025 | 32 | |
| C 112726/SL41/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023] | 31.12.2023 | 14.1.2025 | 16.1.2025 | 17 | |
| C 112726/SL40/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 30.10.2023 | 31.10.2023 | 7 | |
| C 112726/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 30.10.2023 | 31.10.2023 | 6 | |
| C 112726/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 30.10.2023 | 31.10.2023 | 2 | |
| C 112726/SL37/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 7.6.2022 | 8.6.2022 | 22 | |
| C 112726/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020] | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 19 | |
| C 112726/SL35/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 147/2021, N 94/2021] | 21.4.2021 | 21.4.2021 | 22 | ||
| C 112726/SL34/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 4.4.2019 | 26.4.2019 | 10.5.2019 | 2 | |
| C 112726/SL33/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 28.3.2019 | 4.4.2019 | 5 | |
| C 112726/SL32/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 28.3.2019 | 4.4.2019 | 6 | |
| C 112726/SL31/MSPH | ostatní rozhodnutí jedniného společníka | 26.6.2018 | 2.4.2019 | 4.4.2019 | 2 | |
| C 112726/SL30/MSPH | účetní závěrka [2012] Příloha | 31.12.2012 | 9.1.2018 | 19.1.2018 | 8 | |
| C 112726/SL29/MSPH | účetní závěrka [2012] Rozvaha | 31.12.2012 | 9.1.2018 | 19.1.2018 | 4 | |
| C 112726/SL28/MSPH | účetní závěrka [2012] VZZ | 31.12.2012 | 9.1.2018 | 19.1.2018 | 2 | |
| C 112726/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 13 | |
| C 112726/SL26/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 4 | |
| C 112726/SL25/MSPH | účetní závěrka [2013] příloha | 31.12.2013 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 8 | |
| C 112726/SL24/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ | 31.12.2013 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 2 | |
| C 112726/SL23/MSPH | účetní závěrka [2015] příloha | 31.12.2015 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 8 | |
| C 112726/SL22/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 2 | |
| C 112726/SL21/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 4 | |
| C 112726/SL20/MSPH | účetní závěrka [2014], zpráva auditora [2014] | 31.12.2014 | 9.1.2018 | 18.1.2018 | 15 | |
| C 112726/SL19/MSPH | zakladatelské dokumenty | 12.1.2016 | 13.1.2016 | 3 |
záznamů na stránku