BASETA, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 08:03
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
43 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 117104/SL44/MSPH | notářský zápis [NZ 727/2026] | 28.7.2026 | 28.7.2026 | 5 | ||
| C 117104/SL43/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.06.2026 | 7.6.2026 | 8.6.2026 | 8.6.2026 | ||
| C 117104/SL42/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.04.2026 | 20.4.2026 | 20.4.2026 | 20.4.2026 | ||
| C 117104/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2025 | 13.4.2025 | 13.4.2025 | 18.4.2025 | ||
| C 117104/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.04.2024 | 15.4.2024 | 16.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 117104/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 2.6.2023 | 13.6.2023 | ||
| C 117104/SL38/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.04.2022 | 11.4.2022 | 7.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 117104/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 5.3.2021 | 2 | |
| C 117104/SL35/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 5.3.2021 | 1 | |
| C 117104/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 2.3.2021 | 5.3.2021 | 2 | |
| C 117104/SL33/MSPH | účetní závěrka [2019] výkaz zisku a ztrát | 31.12.2019 | 18.2.2020 | 20.2.2020 | 2 | |
| C 117104/SL32/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 18.2.2020 | 20.2.2020 | 2 | |
| C 117104/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 18.2.2020 | 20.2.2020 | 1 | |
| C 117104/SL30/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 3.4.2019 | 17.4.2019 | 2 | |
| C 117104/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 3.4.2019 | 17.4.2019 | 1 | |
| C 117104/SL28/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 28.2.2018 | 2.3.2018 | 8 | |
| C 117104/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 28.6.2017 | 18.7.2017 | 8 | |
| C 117104/SL26/MSPH | ostatní rozhodnutí společníka | 27.7.2016 | 27.7.2016 | 10.8.2016 | 3 | |
| C 117104/SL25/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 20.10.2015 | 21.10.2015 | 6 | |
| C 117104/SL24/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 20.10.2015 | 21.10.2015 | 6 | |
| C 117104/SL23/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 779/2015] | 11.8.2015 | 11.8.2015 | 15 | ||
| C 117104/SL22/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 3023/2014 | 10.7.2014 | 1.9.2014 | 18.9.2014 | 10 | |
| C 117104/SL21/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 27.3.2014 | 31.3.2014 | 6 | |
| C 117104/SL20/MSPH | účetní závěrka [2010] | 31.12.2010 | 27.3.2014 | 31.3.2014 | 8 | |
| C 117104/SL19/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 19.1.2011 | 1.2.2011 | 3 |
záznamů na stránku