DIVUS s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:08
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
57 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 117793/SL7/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 29.12.2017 | 15.1.2018 | 2 | |
| C 117793/SL6/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 29.12.2017 | 15.1.2018 | 1 | |
| C 117793/SL5/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 106/2017] | 17.5.2017 | 3.2.2017 | 17.8.2017 | 14 | |
| C 117793/SL4/MSPH | účetní závěrka r.2006-příloha | 31.12.2006 | 13.9.2007 | 14.9.2007 | 1 | |
| C 117793/SL3/MSPH | účetní závěrka r.2006-VZZ | 31.12.2006 | 13.9.2007 | 14.9.2007 | 1 | |
| C 117793/SL2/MSPH | účetní závěrka r.2006-rozvaha | 31.12.2006 | 13.9.2007 | 14.9.2007 | 2 | |
| C 117793/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 100/2006 | 22.3.2006 | 30.8.2006 | 8 | ||
| C 42008/SL58/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 9.5.2026 | 15.5.2026 | ||
| C 42008/SL57/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 11.5.2025 | 15.5.2025 | ||
| C 42008/SL56/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 7.5.2024 | 12.5.2024 | ||
| C 42008/SL55/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.05.2023 | 8.5.2023 | 21.5.2023 | 30.5.2023 | ||
| C 42008/SL54/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2022 | 7.5.2022 | 25.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 42008/SL52/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 12.5.2021 | 10.8.2021 | 17.8.2021 | 1 | |
| C 42008/SL51/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 12.5.2021 | 10.8.2021 | 17.8.2021 | 2 | |
| C 42008/SL50/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 12.5.2021 | 10.8.2021 | 17.8.2021 | 1 | |
| C 42008/SL49/KSUL | notářský zápis [NZ 203/2020] | 1.4.2020 | 1.4.2020 | 8 | ||
| C 42008/SL48/KSUL | notářský zápis [NZ 202/2020] | 1.4.2020 | 1.4.2020 | 9 | ||
| C 42008/SL47/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 30.3.2019 | 23.9.2019 | 26.9.2019 | 2 | |
| C 42008/SL46/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 30.3.2019 | 23.9.2019 | 26.9.2019 | 1 | |
| C 42008/SL45/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 30.3.2019 | 23.9.2019 | 26.9.2019 | 1 | |
| C 42008/SL44/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 8.3.2018 | 30.12.2018 | 8.1.2019 | 1 | |
| C 42008/SL43/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 8.3.2018 | 30.12.2018 | 8.1.2019 | 2 | |
| C 42008/SL42/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 8.3.2018 | 30.12.2018 | 8.1.2019 | 2 | |
| C 42008/SL41/KSUL | ostatní zápis z valné hromady | 29.3.2012 | 3.9.2018 | 5.9.2018 | 1 | |
| C 42008/SL40/KSUL | účetní závěrka [2011] PŘ | 30.3.2012 | 3.9.2018 | 5.9.2018 | 2 |
záznamů na stránku