KLM Security s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
62 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 118089/SL62/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.07.2026 | 18.7.2026 | 18.7.2026 | 18.7.2026 | ||
| C 118089/SL61/MSPH | zpráva o vztazích [2024] | 31.12.2024 | 9.7.2025 | 22.7.2025 | 2 | |
| C 118089/SL60/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 19.6.2025 | 26.6.2025 | 5 | |
| C 118089/SL59/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 29.4.2025 | 6.5.2025 | 5 | |
| C 118089/SL58/MSPH | zpráva o vztazích [2023] | 31.12.2023 | 5.8.2024 | 7.8.2024 | 2 | |
| C 118089/SL57/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 13.6.2024 | 2.7.2024 | 4 | |
| C 118089/SL56/MSPH | zpráva o vztazích [2022] | 31.12.2022 | 9.8.2023 | 15.8.2023 | 2 | |
| C 118089/SL55/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 8.6.2023 | 20.6.2023 | 5 | |
| C 118089/SL54/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 25.5.2023 | 9.6.2023 | 5 | |
| C 118089/SL53/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 27.7.2022 | 1.8.2022 | 5 | |
| C 118089/SL52/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 9.7.2022 | 18.7.2022 | 5 | |
| C 118089/SL51/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 9.7.2022 | 18.7.2022 | 1 | |
| C 118089/SL50/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 13.7.2021 | 26.8.2021 | 4 | |
| C 118089/SL49/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 9.7.2021 | 26.7.2021 | 11 | |
| C 118089/SL48/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 13.7.2020 | 9 | |
| C 118089/SL47/MSPH | zpráva o vztazích [2019] | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 13.7.2020 | 2 | |
| C 118089/SL46/MSPH | zpráva o vztazích [2018] | 31.12.2018 | 6.11.2019 | 7.11.2019 | 2 | |
| C 118089/SL45/MSPH | notářský zápis [NZ 328/2019] | 28.8.2019 | 5.9.2019 | 2 | ||
| C 118089/SL44/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 26.3.2019 | 2.4.2019 | 7 | |
| C 118089/SL43/MSPH | notářský zápis [NZ 35/2019, N 40/2019] | 30.1.2019 | 30.1.2019 | 5 | ||
| C 118089/SL42/MSPH | zpráva o vztazích za rok 2017 | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 16.5.2018 | 2 | |
| C 118089/SL41/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 16.5.2018 | 4 | |
| C 118089/SL40/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 12.9.2017 | 3.10.2017 | 1 | |
| C 118089/SL39/MSPH | zpráva o vztazích 2016 | 31.12.2016 | 12.9.2017 | 3.10.2017 | 1 | |
| C 118089/SL38/MSPH | zakladatelské dokumenty, účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 12.9.2017 | 3.10.2017 | 3 |
záznamů na stránku