LOVA INVEST spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
22 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 118682/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 15.4.2025 | ||
| C 118682/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2024 | 8.4.2024 | 16.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 118682/SL20/MSPH | účetní závěrka [2010] VZZ | 31.12.2010 | 13.1.2019 | 24.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL19/MSPH | účetní závěrka [2010] příloha | 31.12.2010 | 13.1.2019 | 24.1.2019 | 3 | |
| C 118682/SL18/MSPH | účetní závěrka [2010] rozvaha | 31.12.2010 | 13.1.2019 | 24.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL17/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 21.12.2018 | 14.1.2019 | 1 | |
| C 118682/SL16/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 21.12.2018 | 14.1.2019 | 3 | |
| C 118682/SL15/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 21.12.2018 | 14.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL14/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 7.1.2019 | 9.1.2019 | 8 | |
| C 118682/SL13/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 7.1.2019 | 9.1.2019 | 8 | |
| C 118682/SL12/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 18.12.2018 | 9.1.2019 | 8 | |
| C 118682/SL11/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 18.12.2018 | 9.1.2019 | 8 | |
| C 118682/SL10/MSPH | účetní závěrka [2011] | 31.12.2011 | 18.12.2018 | 9.1.2019 | 8 | |
| C 118682/SL9/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL8/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 1 | |
| C 118682/SL7/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL6/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL5/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ | 31.12.2014 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL4/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 28.12.2018 | 2.1.2019 | 2 | |
| C 118682/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 801/2018] | 26.11.2018 | 7.12.2018 | 5 | ||
| C 118682/SL2/MSPH | podpisové vzory | 25.9.2006 | 25.10.2006 | 1 | ||
| C 118682/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 387/2006 | 31.7.2006 | 25.10.2006 | 8 |
záznamů na stránku