100HR CONTROL s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:15
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
23 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 281326/SL23/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.04.2026 | 12.4.2026 | 12.4.2026 | 17.4.2026 | ||
| C 281326/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 13.4.2025 | ||
| C 281326/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2024 | 13.4.2024 | 15.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 281326/SL20/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.04.2023 | 10.4.2023 | 2.6.2023 | 13.6.2023 | ||
| C 281326/SL19/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 19.1.2022 | 14.2.2022 | 3 | |
| C 281326/SL18/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 19.1.2022 | 14.2.2022 | 2 | |
| C 281326/SL17/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 22.1.2021 | 1.2.2021 | 1 | |
| C 281326/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 22.1.2021 | 1.2.2021 | 2 | |
| C 281326/SL15/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 22.1.2021 | 1.2.2021 | 1 | |
| C 281326/SL14/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 17.1.2020 | 20.1.2020 | 1 | |
| C 281326/SL13/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 17.1.2020 | 20.1.2020 | 1 | |
| C 281326/SL12/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 17.1.2020 | 20.1.2020 | 2 | |
| C 281326/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 19.1.2019 | 28.1.2019 | 2 | |
| C 281326/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 19.1.2019 | 28.1.2019 | 1 | |
| C 281326/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 19.1.2019 | 28.1.2019 | 1 | |
| C 281326/SL8/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 22.1.2018 | 23.1.2018 | 1 | |
| C 281326/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 22.1.2018 | 23.1.2018 | 2 | |
| C 281326/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] vzz | 31.12.2017 | 22.1.2018 | 23.1.2018 | 1 | |
| C 50429/SL5/KSBR | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 397/2017] | 13.7.2017 | 24.7.2017 | 10 | ||
| C 50429/SL4/KSBR | notářský zápis [N 396/2017], smlouvy o převodu obchod. podílu | 13.7.2017 | 24.7.2017 | 10 | ||
| C 50429/SL3/KSBR | účetní závěrka 2005 | 26.2.2006 | 10.8.2006 | 4 | ||
| C 50429/SL2/KSBR | podpisové vzory * čestné prohlášení | 14.11.2005 | 20.12.2005 | 2 | ||
| C 50429/SL1/KSBR | notářský zápis - zakl. dokumenty, NZ 1058/05 | 14.11.2005 | 20.12.2005 | 6 |
záznamů na stránku