MTM železářství, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 29741/SL27/KSOS | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 10.7.2026 | ||
| C 29741/SL26/KSOS | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2025 | 8.7.2025 | 11.7.2025 | 19.7.2025 | ||
| C 29741/SL25/KSOS | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 10.7.2024 | ||
| C 29741/SL24/KSOS | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2023 | 15.7.2023 | 15.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| C 29741/SL23/KSOS | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 1.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 29741/SL22/KSOS | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 23.2.2022 | 25.2.2022 | 2.3.2022 | 3 | |
| C 29741/SL21/KSOS | notářský zápis [NZ 34/2022] | 23.2.2022 | 23.2.2022 | 12 | ||
| C 29741/SL20/KSOS | účetní závěrka [2020] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 5 | ||
| C 29741/SL19/KSOS | účetní závěrka [2019] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 5 | ||
| C 29741/SL18/KSOS | účetní závěrka [2018] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 6 | ||
| C 29741/SL17/KSOS | účetní závěrka [2017] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 5 | ||
| C 29741/SL16/KSOS | účetní závěrka [2016] Rozvaha, Příloha | 3.10.2017 | 23.10.2017 | 3 | ||
| C 29741/SL15/KSOS | účetní závěrka [2015] vč. přílohy | 3.10.2017 | 23.10.2017 | 4 | ||
| C 29741/SL14/KSOS | účetní závěrka [2014] vč. přílohy | 3.10.2017 | 23.10.2017 | 4 | ||
| C 29741/SL13/KSOS | účetní závěrka [2013] rozvaha | 13.7.2015 | 17.7.2015 | 4 | ||
| C 29741/SL12/KSOS | účetní závěrka [2013] příloha | 13.7.2015 | 17.7.2015 | 2 | ||
| C 29741/SL11/KSOS | účetní závěrka [2013] VZZ | 13.7.2015 | 17.7.2015 | 2 | ||
| C 29741/SL10/KSOS | účetní závěrka [2012] vč. přílohy | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 8 | ||
| C 29741/SL9/KSOS | účetní závěrka [2011] vč. přílohy | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 8 | ||
| C 29741/SL8/KSOS | účetní závěrka [2008] vč. přílohy | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 8 | ||
| C 29741/SL7/KSOS | účetní závěrka [2007] VZZ, rozvaha | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 3 | ||
| C 29741/SL6/KSOS | účetní závěrka [2010] vč. přílohy | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 8 | ||
| C 29741/SL5/KSOS | účetní závěrka [2009] vč. přílohy | 29.6.2015 | 13.7.2015 | 8 | ||
| C 29741/SL4/KSOS | smlouvy o převodu obchod. podílu Mecová / Závodná, Mec, Tomančák, Trčková | 17.12.2013 | 18.12.2013 | 27.12.2013 | 4 | |
| C 29741/SL3/KSOS | notářský zápis [NZ 621/2013] Rozhodnutí VH | 17.12.2013 | 18.12.2013 | 27.12.2013 | 10 |
záznamů na stránku