SEMALUX s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 11:09
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
43 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 125028/SL44/MSPH | účetní závěrka [2025] | 31.12.2025 | 5.3.2026 | 6.3.2026 | 4 | |
| C 125028/SL43/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 12.2.2025 | 12.2.2025 | 1 | |
| C 125028/SL42/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 12.2.2025 | 12.2.2025 | 1 | |
| C 125028/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 12.2.2025 | 12.2.2025 | 1 | |
| C 125028/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2024 | 7.4.2024 | 8.4.2024 | 15.4.2024 | ||
| C 125028/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 14.7.2023 | 14.7.2023 | ||
| C 125028/SL38/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.06.2022 | 8.6.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 125028/SL36/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 14.4.2022 | 4.5.2022 | 2 | |
| C 125028/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 14.4.2022 | 4.5.2022 | 1 | |
| C 125028/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 26.5.2021 | 9.6.2021 | 2 | |
| C 125028/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 26.5.2021 | 7.6.2021 | 1 | |
| C 125028/SL32/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 2.7.2020 | 15.7.2020 | 2 | |
| C 125028/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 2.7.2020 | 14.7.2020 | 1 | |
| C 125028/SL30/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 30.4.2019 | 9.5.2019 | 1 | |
| C 125028/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 30.4.2019 | 2.5.2019 | 2 | |
| C 125028/SL28/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 21.5.2018 | 1 | |
| C 125028/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 11.4.2018 | 17.4.2018 | 1 | |
| C 125028/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 11.4.2018 | 17.4.2018 | 2 | |
| C 125028/SL25/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 12.6.2017 | 21.6.2017 | 2 | |
| C 125028/SL24/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 12.6.2017 | 21.6.2017 | 1 | |
| C 125028/SL23/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 26.5.2016 | 6.6.2016 | 2 | |
| C 125028/SL22/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 26.5.2016 | 3.6.2016 | 2 | |
| C 125028/SL21/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1092/2015] | 3.12.2015 | 4.12.2015 | 9.12.2015 | 11 | |
| C 125028/SL20/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 12.5.2015 | 22.5.2015 | 2 | |
| C 125028/SL19/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 12.5.2015 | 22.5.2015 | 2 |
záznamů na stránku