Irengen s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:55
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
55 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 26013/SL56/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 9.5.2026 | 15.5.2026 | ||
| C 26013/SL55/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 9.4.2025 | ||
| C 26013/SL54/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.05.2024 | 8.5.2024 | 8.5.2024 | 14.5.2024 | ||
| C 26013/SL53/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2023 | 9.4.2023 | 21.5.2023 | 22.5.2023 | ||
| C 26013/SL51/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 21.05.2022 | 21.5.2022 | 25.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 26013/SL50/KSUL | účetní závěrka [2021] VZ | 31.3.2022 | 17.11.2022 | 21.11.2022 | 2 | |
| C 26013/SL49/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 24.3.2022 | 17.11.2022 | 21.11.2022 | 1 | |
| C 26013/SL48/KSUL | účetní závěrka [2021] R | 31.3.2022 | 17.11.2022 | 21.11.2022 | 6 | |
| C 26013/SL47/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 30.6.2021 | 9.10.2021 | 21.10.2021 | 2 | |
| C 26013/SL46/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 20.5.2021 | 9.10.2021 | 21.10.2021 | 1 | |
| C 26013/SL45/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 30.6.2021 | 9.10.2021 | 21.10.2021 | 6 | |
| C 26013/SL44/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 31.3.2020 | 26.9.2020 | 30.9.2020 | 6 | |
| C 26013/SL43/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 6.4.2020 | 26.9.2020 | 30.9.2020 | 1 | |
| C 26013/SL42/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 31.3.2020 | 26.9.2020 | 30.9.2020 | 2 | |
| C 26013/SL41/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 31.3.2019 | 28.7.2019 | 1.8.2019 | 2 | |
| C 26013/SL40/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 31.3.2019 | 28.7.2019 | 1.8.2019 | 6 | |
| C 26013/SL39/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 1.4.2019 | 28.7.2019 | 1.8.2019 | 1 | |
| C 26013/SL38/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 16.3.2018 | 2.7.2018 | 19.7.2018 | 1 | |
| C 26013/SL37/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 31.3.2018 | 2.7.2018 | 19.7.2018 | 6 | |
| C 26013/SL36/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 31.3.2018 | 2.7.2018 | 19.7.2018 | 2 | |
| C 26013/SL35/KSUL | účetní závěrka [2016] VZ | 8.7.2017 | 8.7.2017 | 26.7.2017 | 2 | |
| C 26013/SL34/KSUL | účetní závěrka [2016] PŘ | 31.3.2017 | 8.7.2017 | 26.7.2017 | 1 | |
| C 26013/SL33/KSUL | účetní závěrka [2016] R | 8.7.2017 | 8.7.2017 | 26.7.2017 | 6 | |
| C 26013/SL32/KSUL | notářský zápis [NZ 447/2016], převod, zastav.obch.podíl | 8.9.2016 | 9.9.2016 | 16.9.2016 | 3 | |
| C 26013/SL31/KSUL | účetní závěrka [2015] Př | 24.3.2016 | 31.7.2016 | 2.8.2016 | 1 |
záznamů na stránku