STI Factory s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 07:16
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
16 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 130770/SL16/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 9.7.2026 | ||
| C 130770/SL15/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [Nz 460/2026] | 5.6.2026 | 10.6.2026 | 5 | ||
| C 130770/SL14/MSPH | zakladatelské dokumenty | 15.12.2025 | 13.1.2026 | 15.1.2026 | 4 | |
| C 130770/SL13/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [Nz 1052/2025] | 15.12.2025 | 19.12.2025 | 6 | ||
| C 130770/SL12/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 15.8.2025 | 18.8.2025 | 3 | |
| C 130770/SL11/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 15.8.2025 | 18.8.2025 | 2 | |
| C 130770/SL10/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 15.8.2025 | 18.8.2025 | 1 | |
| C 130770/SL9/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 21.1.2025 | 22.1.2025 | 5 | |
| C 130770/SL8/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 21.1.2025 | 22.1.2025 | 10 | |
| C 130770/SL7/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 21.1.2025 | 22.1.2025 | 5 | |
| C 130770/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 21.1.2025 | 22.1.2025 | 5 | |
| C 130770/SL5/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 373/2020] | 29.9.2020 | 1.10.2020 | 10 | ||
| C 130770/SL4/MSPH | účetní závěrka - příloha r.2007 | 31.12.2007 | 27.3.2008 | 31.3.2008 | 6 | |
| C 130770/SL3/MSPH | účetní závěrka - r.2007 | 31.12.2007 | 27.3.2008 | 31.3.2008 | 3 | |
| C 130770/SL2/MSPH | podpisové vzory | 25.9.2007 | 6.12.2007 | 2 | ||
| C 130770/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 184/2007 | 25.9.2007 | 6.12.2007 | 10 |
záznamů na stránku