VINSERVIS s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
47 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 134147/SL48/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 13.5.2025 | ||
| C 134147/SL47/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 11.5.2024 | 16.5.2024 | ||
| C 134147/SL46/MSPH | ostatní zápis z VH | 16.1.2024 | 25.1.2024 | 12.2.2024 | 1 | |
| C 134147/SL45/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.08.2023 | 20.8.2023 | 20.8.2023 | 20.8.2023 | ||
| C 134147/SL44/MSPH | ostatní zápis z VH | 4.5.2023 | 30.5.2023 | 6.6.2023 | 1 | |
| C 134147/SL43/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 23.05.2022 | 23.5.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 134147/SL41/MSPH | notářský zápis [NZ 95/2022] | 31.8.2022 | 1.9.2022 | 10 | ||
| C 134147/SL40/MSPH | ostatní zápis z VH | 4.5.2022 | 10.5.2022 | 25.5.2022 | 1 | |
| C 134147/SL39/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 2 | |
| C 134147/SL38/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 1 | |
| C 134147/SL37/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 6 | |
| C 134147/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 1 | |
| C 134147/SL35/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 6 | |
| C 134147/SL34/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 2 | |
| C 134147/SL33/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 31.1.2020 | 3.2.2020 | 2 | |
| C 134147/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 31.1.2020 | 3.2.2020 | 6 | |
| C 134147/SL31/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 31.1.2020 | 3.2.2020 | 1 | |
| C 134147/SL30/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 30.1.2019 | 7.2.2019 | 6 | |
| C 134147/SL29/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 30.1.2019 | 7.2.2019 | 2 | |
| C 134147/SL28/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 30.1.2019 | 6.2.2019 | 2 | |
| C 134147/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 30.1.2019 | 6.2.2019 | 1 | |
| C 134147/SL26/MSPH | účetní závěrka [2016] Příloha | 31.12.2016 | 30.1.2019 | 6.2.2019 | 1 | |
| C 134147/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 229/2018] | 12.7.2018 | 23.7.2018 | 8.8.2018 | 13 | |
| C 134147/SL24/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 15.2.2017 | 16.2.2017 | 2 | |
| C 134147/SL23/MSPH | účetní závěrka [2015] Rozvaha | 31.12.2015 | 15.2.2017 | 16.2.2017 | 4 |
záznamů na stránku