Etalon CZ s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:51
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
53 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 141339/SL53/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 8.3.2026 | 10.3.2026 | 2 | |
| C 141339/SL52/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 8.3.2026 | 10.3.2026 | 4 | |
| C 141339/SL51/MSPH | účetní závěrka [2025] Příloha | 31.12.2025 | 8.3.2026 | 10.3.2026 | 1 | |
| C 141339/SL50/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 20.3.2025 | 21.3.2025 | 2 | |
| C 141339/SL49/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 20.3.2025 | 21.3.2025 | 4 | |
| C 141339/SL48/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 20.3.2025 | 21.3.2025 | 1 | |
| C 141339/SL47/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 30.3.2024 | 12.4.2024 | 4 | |
| C 141339/SL46/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 30.3.2024 | 12.4.2024 | 1 | |
| C 141339/SL45/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 30.3.2024 | 12.4.2024 | 2 | |
| C 141339/SL44/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 12.3.2023 | 20.3.2023 | 4 | |
| C 141339/SL43/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 12.3.2023 | 20.3.2023 | 2 | |
| C 141339/SL42/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 12.3.2023 | 20.3.2023 | 1 | |
| C 141339/SL41/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 29.3.2022 | 31.3.2022 | 2 | |
| C 141339/SL40/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 29.3.2022 | 31.3.2022 | 4 | |
| C 141339/SL39/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 29.3.2022 | 31.3.2022 | 1 | |
| C 141339/SL38/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 20.5.2021 | 4.6.2021 | 4 | |
| C 141339/SL37/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 20.5.2021 | 4.6.2021 | 2 | |
| C 141339/SL36/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 20.5.2021 | 4.6.2021 | 1 | |
| C 141339/SL35/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 12.2.2020 | 14.2.2020 | 4 | |
| C 141339/SL34/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 12.2.2020 | 14.2.2020 | 1 | |
| C 141339/SL33/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 12.2.2020 | 14.2.2020 | 2 | |
| C 141339/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 26.3.2019 | 2.4.2019 | 2 | |
| C 141339/SL31/MSPH | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 31.12.2018 | 26.3.2019 | 2.4.2019 | 4 | |
| C 141339/SL30/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 26.3.2019 | 2.4.2019 | 1 | |
| C 141339/SL29/MSPH | notářský zápis [NZ 746/2018] | 21.8.2018 | 22.8.2018 | 29.8.2018 | 12 |
záznamů na stránku