Vino e Cuore s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:53
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
33 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 141926/SL34/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 16.5.2026 | 28.5.2026 | ||
| C 141926/SL33/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 13.4.2025 | ||
| C 141926/SL32/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 156/2025, NZ 135/2025] Úplné znění společenské smlouvy | 3.2.2025 | 4.2.2025 | 7 | ||
| C 141926/SL31/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.10.2024 | 20.11.2024 | 3.12.2024 | 6 | |
| C 141926/SL30/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.04.2024 | 15.4.2024 | 15.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 141926/SL29/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 27.11.2023 | 27.11.2023 | 27.11.2023 | 27.11.2023 | ||
| C 141926/SL28/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 2.6.2023 | 14.6.2023 | ||
| C 141926/SL27/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 141926/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 191/2022] | 4.5.2022 | 4.5.2022 | 9 | ||
| C 141926/SL24/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 21.12.2021 | 10.1.2022 | 10 | |
| C 141926/SL23/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 605/2020, NZ 758/2020] Rozhodnutí valné hromady o změně společenské smlouvy, odvolání a volbě jednatelů | 10.7.2020 | 10.7.2020 | 8 | ||
| C 141926/SL22/MSPH | notářský zápis [NZ 250/2019, N 227/2019] | 20.8.2019 | 22.8.2019 | 14 | ||
| C 141926/SL21/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 1.4.2019 | 2.4.2019 | 10 | |
| C 141926/SL20/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 10.5.2018 | 11.5.2018 | 9 | |
| C 141926/SL19/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 4.7.2017 | 11.7.2017 | 2 | |
| C 141926/SL18/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 4.7.2017 | 11.7.2017 | 1 | |
| C 141926/SL17/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 4.7.2017 | 11.7.2017 | 1 | |
| C 141926/SL16/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 14.7.2016 | 19.7.2016 | 2 | |
| C 141926/SL15/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 14.7.2016 | 19.7.2016 | 2 | |
| C 141926/SL14/MSPH | účetní závěrka [2013] VZaZ | 31.12.2013 | 14.7.2016 | 19.7.2016 | 2 | |
| C 141926/SL13/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 283/2014 | 20.8.2014 | 29.8.2014 | 17.9.2014 | 18 | |
| C 141926/SL12/MSPH | notářský zápis, smlouvy o převodu obchod. podílu NZ 324/2013 | 30.8.2013 | 30.8.2013 | 9.9.2013 | 15 | |
| C 141926/SL11/MSPH | notářský zápis NZ 323/2013 | 30.8.2013 | 30.8.2013 | 9.9.2013 | 19 | |
| C 141926/SL10/MSPH | zpráva o vztazích r.2012 | 31.12.2012 | 30.5.2013 | 31.5.2013 | 4 | |
| C 141926/SL9/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 30.5.2013 | 31.5.2013 | 14 |
záznamů na stránku