SILNICE ČÁSLAV, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 08:03
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
41 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 142142/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha k 30.4.2025 | 30.4.2025 | 16.12.2025 | 2.1.2026 | 9 | |
| C 142142/SL40/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ k 30.4.2025 | 30.4.2025 | 16.12.2025 | 2.1.2026 | 2 | |
| C 142142/SL39/MSPH | účetní závěrka [3024] rozvaha k 30.4.2025 | 30.4.2025 | 16.12.2025 | 2.1.2026 | 4 | |
| C 142142/SL38/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha k 30.4.2024 | 30.4.2024 | 3.2.2025 | 4.2.2025 | 4 | |
| C 142142/SL37/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha k 30.4.2024 | 30.4.2024 | 3.2.2025 | 4.2.2025 | 12 | |
| C 142142/SL36/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ k 30.4.2024 | 30.4.2024 | 3.2.2025 | 4.2.2025 | 2 | |
| C 142142/SL35/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha k 30.4.2023 | 30.4.2023 | 14.2.2024 | 19.2.2024 | 4 | |
| C 142142/SL34/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha k 30.4.2023 | 30.4.2023 | 14.2.2024 | 19.2.2024 | 12 | |
| C 142142/SL33/MSPH | účetní závěrka [202] VZaZ k 30.4.2023 | 30.4.2023 | 14.2.2024 | 19.2.2024 | 2 | |
| C 142142/SL32/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 9.3.2023 | 16.3.2023 | 2 | |
| C 142142/SL31/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 9.3.2023 | 16.3.2023 | 4 | |
| C 142142/SL30/MSPH | účetní závěrka [2021] Přiloha | 31.12.2021 | 9.3.2023 | 16.3.2023 | 6 | |
| C 142142/SL29/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 7.7.2021 | 18.8.2021 | 5 | |
| C 142142/SL28/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 7.7.2021 | 18.8.2021 | 2 | |
| C 142142/SL27/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 7.7.2021 | 18.8.2021 | 4 | |
| C 142142/SL26/MSPH | notářský zápis [NZ 190/2021] | 27.4.2021 | 27.4.2021 | 4 | ||
| C 142142/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 186/2021] | 26.4.2021 | 27.4.2021 | 6 | ||
| C 142142/SL24/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 31.3.2020 | 15.4.2020 | 2 | |
| C 142142/SL23/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 31.3.2020 | 15.4.2020 | 5 | |
| C 142142/SL22/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 31.3.2020 | 15.4.2020 | 4 | |
| C 142142/SL21/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 24.9.2019 | 26.9.2019 | 2 | |
| C 142142/SL20/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 24.9.2019 | 26.9.2019 | 4 | |
| C 142142/SL19/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 24.9.2019 | 26.9.2019 | 5 | |
| C 142142/SL18/MSPH | notářský zápis [NZ 197/2018] | 25.5.2018 | 14.6.2018 | 2 | ||
| C 142142/SL17/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 24.5.2018 | 30.5.2018 | 5 |
záznamů na stránku