Bway International s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:11
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 26228/SL24/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 11.4.2026 | ||
| C 26228/SL23/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 9.4.2025 | ||
| C 26228/SL22/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 04.05.2024 | 4.5.2024 | 4.5.2024 | 4.5.2024 | ||
| C 26228/SL21/KSUL | účetní závěrka [2022] | 24.2.2023 | 24.2.2023 | 27.2.2023 | 5 | |
| C 26228/SL20/KSUL | účetní závěrka [2021] | 31.3.2022 | 24.2.2023 | 27.2.2023 | 5 | |
| C 26228/SL19/KSUL | účetní závěrka [2020] | 4.5.2021 | 24.2.2023 | 27.2.2023 | 5 | |
| C 26228/SL18/KSUL | účetní závěrka [2019] | 30.3.2020 | 24.2.2023 | 27.2.2023 | 5 | |
| C 26228/SL17/KSUL | účetní závěrka [2018] | 27.3.2019 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 5 | |
| C 26228/SL16/KSUL | účetní závěrka [2017] | 29.3.2018 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 6 | |
| C 26228/SL15/KSUL | účetní závěrka [2016] | 6.3.2017 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 3 | |
| C 26228/SL14/KSUL | účetní závěrka [2015] | 25.3.2016 | 14.6.2016 | 15.6.2016 | 3 | |
| C 26228/SL13/KSUL | účetní závěrka [2014] | 1.4.2015 | 17.4.2015 | 20.4.2015 | 5 | |
| C 26228/SL12/KSUL | účetní závěrka [2013] | 15.3.2014 | 4.3.2015 | 4.3.2015 | 5 | |
| C 26228/SL11/KSUL | účetní závěrka [2012] | 31.3.2013 | 26.11.2013 | 27.11.2013 | 5 | |
| C 26228/SL10/KSUL | účetní závěrka 2009 | 6.3.2010 | 10.9.2012 | 25.9.2012 | 5 | |
| C 26228/SL9/KSUL | účetní závěrka 2010 | 22.3.2011 | 10.9.2012 | 25.9.2012 | 5 | |
| C 26228/SL8/KSUL | účetní závěrka 2011 | 28.3.2012 | 10.9.2012 | 25.9.2012 | 5 | |
| C 26228/SL7/KSUL | podpisové vzory + ČP Sergey Sukhumov | 26.5.2009 | 16.6.2009 | 2 | ||
| C 26228/SL6/KSUL | notářský zápis NZ 339/2009 - VH | 26.5.2009 | 16.6.2009 | 3 | ||
| C 26228/SL5/KSUL | účetní závěrka - 2008- příloha | 26.2.2009 | 25.5.2009 | 2 | ||
| C 26228/SL4/KSUL | účetní závěrka - 2008- výkaz zisku | 26.2.2009 | 25.5.2009 | 2 | ||
| C 26228/SL3/KSUL | účetní závěrka - 2008- rozvaha | 26.2.2009 | 25.5.2009 | 2 | ||
| C 26228/SL2/KSUL | podpisové vzory - Siarhei Tsiuleneu | 24.7.2008 | 19.8.2008 | 2 | ||
| C 26228/SL1/KSUL | notářský zápis - NZ 564/2008- zakl.listina | 22.7.2008 | 19.8.2008 | 8 |
záznamů na stránku