Easyeat s.r.o.
Údaje platné ke dni 31. srpna 2026 v 06:24
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
15 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 158778/SL15/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.06.2026 | 13.6.2026 | 13.6.2026 | 13.6.2026 | ||
| C 158778/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.05.2024 | 14.5.2024 | 16.5.2024 | 16.5.2024 | ||
| C 158778/SL13/MSPH | notářský zápis [NZ 194/2022] rozhodnutí jediného společníka při výkonu působnosti valné hromady/zakladatelská listina | 15.2.2022 | 15.2.2022 | 5 | ||
| C 158778/SL12/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 31.3.2020 | 16.4.2020 | 1 | |
| C 158778/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 24.3.2019 | 29.3.2019 | 1 | |
| C 158778/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 24.3.2019 | 29.3.2019 | 2 | |
| C 158778/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 24.3.2019 | 29.3.2019 | 2 | |
| C 158778/SL8/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 8.3.2018 | 13.3.2018 | 1 | |
| C 158778/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 5.3.2018 | 7.3.2018 | 2 | |
| C 158778/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 5.3.2018 | 7.3.2018 | 2 | |
| C 158778/SL5/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 8.3.2017 | 16.3.2017 | 4 | |
| C 158778/SL4/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 8.3.2017 | 16.3.2017 | 2 | |
| C 158778/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1757/2014] | 12.12.2014 | 11.6.2015 | 16.6.2015 | 4 | |
| C 158778/SL2/MSPH | podpisové vzory | 18.11.2009 | 7.12.2009 | 3 | ||
| C 158778/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 399/2009 | 11.11.2009 | 7.12.2009 | 10 |
záznamů na stránku