Chirurgie Čáslav s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:59
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 163122/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.04.2026 | 20.4.2026 | 22.4.2026 | 23.4.2026 | ||
| C 163122/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 17.05.2025 | 17.5.2025 | 19.5.2025 | 23.5.2025 | ||
| C 163122/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 24.07.2024 | 24.7.2024 | 24.7.2024 | 24.7.2024 | ||
| C 163122/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 26.5.2023 | 3.6.2023 | ||
| C 163122/SL20/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2022 | 9.5.2022 | 30.8.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 163122/SL19/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 3.6.2021 | 15.6.2021 | 2 | |
| C 163122/SL18/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 3.6.2021 | 15.6.2021 | 2 | |
| C 163122/SL17/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 163122/SL16/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 163122/SL15/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 25.6.2019 | 3.7.2019 | 2 | |
| C 163122/SL14/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 25.6.2019 | 3.7.2019 | 2 | |
| C 163122/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 25.6.2018 | 11.7.2018 | 2 | |
| C 163122/SL12/MSPH | ostatní rozhod.jedin. společníka | 8.6.2017 | 19.6.2017 | 28.7.2017 | 2 | |
| C 163122/SL11/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 30.6.2017 | 25.7.2017 | 2 | |
| C 163122/SL10/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ | 31.12.2014 | 7.5.2015 | 19.5.2015 | 2 | |
| C 163122/SL9/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 7.5.2015 | 19.5.2015 | 4 | |
| C 163122/SL8/MSPH | účetní závěrka [2011] rozvaha | 31.12.2011 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 2 | |
| C 163122/SL7/MSPH | účetní závěrka [2011] vzz | 31.12.2011 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 2 | |
| C 163122/SL6/MSPH | účetní závěrka [2012] rozvaha | 31.12.2012 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 4 | |
| C 163122/SL5/MSPH | účetní závěrka [2012] vzz | 31.12.2012 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 2 | |
| C 163122/SL4/MSPH | účetní závěrka [2013] vzz | 31.12.2013 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 2 | |
| C 163122/SL3/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 29.9.2014 | 13.11.2014 | 4 | |
| C 163122/SL2/MSPH | podpisové vzory | 12.11.2009 | 7.4.2010 | 1 | ||
| C 163122/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 413/2009 | 12.11.2009 | 7.4.2010 | 2 |
záznamů na stránku