FVE Chlumčany 2 s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:01
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
42 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 23638/SL42/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 9.5.2026 | 14.5.2026 | ||
| C 23638/SL41/KSPL | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 6.6.2025 | 7.6.2025 | 10.6.2025 | 4 | |
| C 23638/SL40/KSPL | notářský zápis [NZ 249/2025] | 5.6.2025 | 5.6.2025 | 3 | ||
| C 23638/SL39/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 10.5.2025 | ||
| C 23638/SL38/KSPL | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 17.10.2024 | 18.11.2024 | 2 | ||
| C 23638/SL37/KSPL | účetní závěrka [2024] vzz | 17.10.2024 | 18.11.2024 | 2 | ||
| C 23638/SL36/KSPL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.05.2023 | 15.5.2023 | 21.5.2023 | 29.5.2023 | ||
| C 23638/SL35/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2023 | 7.5.2023 | 21.5.2023 | 29.5.2023 | ||
| C 23638/SL34/KSPL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 29.7.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 23638/SL33/KSPL | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 1.3.2022 | 2.3.2022 | 14.3.2022 | 4 | |
| C 23638/SL32/KSPL | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 1.3.2022 | 2.3.2022 | 14.3.2022 | 4 | |
| C 23638/SL31/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 14.4.2021 | 10.5.2021 | 18.5.2021 | 2 | |
| C 23638/SL30/KSPL | účetní závěrka [2020] vzz | 14.4.2021 | 10.5.2021 | 18.5.2021 | 2 | |
| C 23638/SL29/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 4.2.2021 | 5.2.2021 | 19.2.2021 | 2 | |
| C 23638/SL28/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 22.3.2020 | 22.6.2020 | 24.6.2020 | 2 | |
| C 23638/SL27/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 22.3.2020 | 22.6.2020 | 24.6.2020 | 2 | |
| C 23638/SL26/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha,vzz | 18.1.2018 | 28.8.2018 | 17.9.2018 | 4 | |
| C 23638/SL25/KSPL | účetní závěrka [2016] | 16.3.2017 | 15.9.2017 | 18.9.2017 | 8 | |
| C 23638/SL24/KSPL | účetní závěrka [2015] | 22.3.2016 | 25.7.2016 | 8.11.2016 | 6 | |
| C 23638/SL23/KSPL | účetní závěrka [2014] příloha | 3.3.2015 | 16.6.2015 | 7.10.2015 | 2 | |
| C 23638/SL22/KSPL | účetní závěrka [2014] výkaz zisku | 3.3.2015 | 16.6.2015 | 7.10.2015 | 2 | |
| C 23638/SL21/KSPL | účetní závěrka [2014] rozvaha | 3.3.2015 | 16.6.2015 | 7.10.2015 | 2 | |
| C 23638/SL20/KSPL | účetní závěrka [2013] příloha | 30.1.2014 | 20.5.2014 | 26.5.2014 | 2 | |
| C 23638/SL19/KSPL | účetní závěrka [2013] výkaz zisku | 30.1.2014 | 20.5.2014 | 26.5.2014 | 2 | |
| C 23638/SL18/KSPL | účetní závěrka [2013] rozvaha | 30.1.2014 | 20.5.2014 | 26.5.2014 | 2 |
záznamů na stránku