Pivovárek s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 23:22
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
41 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 24428/SL41/KSPL | účetní závěrka [2022] | 29.6.2022 | 12.8.2024 | 20.8.2024 | 7 | |
| C 24428/SL40/KSPL | účetní závěrka [2021] | 30.3.2022 | 12.8.2024 | 20.8.2024 | 7 | |
| C 24428/SL39/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jediného společníka | 8.2.2024 | 8.2.2024 | 27.3.2024 | 2 | |
| C 24428/SL38/KSPL | účetní závěrka [2020] vzz | 30.6.2021 | 10.9.2021 | 7.10.2021 | 2 | |
| C 24428/SL37/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 30.6.2021 | 10.9.2021 | 7.10.2021 | 2 | |
| C 24428/SL36/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 30.6.2021 | 10.9.2021 | 7.10.2021 | 2 | |
| C 24428/SL35/KSPL | zakladatelské dokumenty | 1.7.2021 | 2.7.2021 | 4 | ||
| C 24428/SL34/KSPL | notářský zápis [NZ 174/2021] | 1.7.2021 | 2.7.2021 | 3 | ||
| C 24428/SL33/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 28.6.2020 | 28.8.2020 | 10.9.2020 | 2 | |
| C 24428/SL32/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 26.6.2020 | 28.8.2020 | 10.9.2020 | 2 | |
| C 24428/SL31/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 26.6.2020 | 28.8.2020 | 10.9.2020 | 2 | |
| C 24428/SL30/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí společníka | 17.1.2020 | 23.1.2020 | 12.3.2020 | 1 | |
| C 24428/SL29/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH - souhlas s převodem podílů | 16.1.2020 | 23.1.2020 | 12.3.2020 | 2 | |
| C 24428/SL28/KSPL | zakladatelské dokumenty | 19.12.2019 | 21.12.2019 | 4 | ||
| C 24428/SL27/KSPL | notářský zápis [NZ 253/2019] | 19.12.2019 | 21.12.2019 | 7 | ||
| C 24428/SL26/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha | 12.6.2019 | 9.10.2019 | 14.10.2019 | 2 | |
| C 24428/SL25/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 28.6.2019 | 9.10.2019 | 14.10.2019 | 2 | |
| C 24428/SL24/KSPL | účetní závěrka [2018] výkaz zisku a ztrát | 12.6.2019 | 9.10.2019 | 14.10.2019 | 2 | |
| C 24428/SL23/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 30.6.2018 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL22/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz | 30.6.2018 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL21/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha | 30.6.2018 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL20/KSPL | účetní závěrka [2016] rozvaha | 3.7.2017 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL19/KSPL | účetní závěrka [2016] vzz | 3.7.2017 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL18/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 30.6.2017 | 3.1.2019 | 5.2.2019 | 2 | |
| C 24428/SL17/KSPL | účetní závěrka [2015] vzz | 30.6.2016 | 28.12.2016 | 28.2.2017 | 2 |
záznamů na stránku