FVE BROD I. s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 320253/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 29.6.2026 | 21.7.2026 | 4 | |
| C 320253/SL25/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 29.6.2026 | 21.7.2026 | 2 | |
| C 320253/SL24/MSPH | účetní závěrka [2025] Příloha | 31.12.2025 | 29.6.2026 | 21.7.2026 | 2 | |
| C 320253/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 29.4.2025 | 5.5.2025 | 4 | |
| C 320253/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 29.4.2025 | 5.5.2025 | 2 | |
| C 320253/SL21/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 29.4.2025 | 5.5.2025 | 2 | |
| C 320253/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 20.12.2024 | 8.1.2025 | 4 | |
| C 320253/SL19/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 20.12.2024 | 8.1.2025 | 2 | |
| C 320253/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 20.12.2024 | 8.1.2025 | 2 | |
| C 320253/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 19.3.2023 | 28.3.2023 | 2 | |
| C 320253/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 19.3.2023 | 28.3.2023 | 2 | |
| C 320253/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 19.3.2023 | 28.3.2023 | 4 | |
| C 320253/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 2 | |
| C 320253/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 4 | |
| C 320253/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 2 | |
| C 320253/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 7.6.2021 | 17.6.2021 | 2 | |
| C 320253/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 16.3.2020 | 25.3.2020 | 2 | |
| C 320253/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 16.3.2020 | 25.3.2020 | 2 | |
| C 320253/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 16.3.2020 | 25.3.2020 | 4 | |
| C 320253/SL7/MSPH | ostatní smlouva o převodu části závodu | 25.10.2019 | 5.11.2019 | 7.11.2019 | 5 | |
| C 28126/SL6/KSPL | notářský zápis [NZ 215/2019] | 12.8.2019 | 12.8.2019 | 8 | ||
| C 28126/SL5/KSPL | notářský zápis [Nz 421/2014] rozhodnutí | 5.12.2014 | 15.12.2014 | 29.12.2014 | 8 | |
| C 28126/SL4/KSPL | účetní závěrka [2013] výkaz zisků | 19.8.2014 | 19.8.2014 | 23.12.2014 | 2 | |
| C 28126/SL3/KSPL | účetní závěrka [2013] rozvaha | 19.8.2014 | 19.8.2014 | 23.12.2014 | 4 | |
| C 28126/SL2/KSPL | účetní závěrka [2013] příloha | 25.4.2014 | 19.8.2014 | 23.12.2014 | 1 |
záznamů na stránku