Vebor - krmiva s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:52
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 28204/SL26/KSPL | účetní závěrka [2024] rozvaha | 22.6.2025 | 8.1.2026 | 23.1.2026 | 2 | |
| C 28204/SL25/KSPL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 8.1.2026 | 23.1.2026 | 31 | ||
| C 28204/SL24/KSPL | účetní závěrka [2024] vzz | 22.6.2025 | 8.1.2026 | 23.1.2026 | 2 | |
| C 28204/SL23/KSPL | účetní závěrka [2023] vzz | 26.6.2024 | 18.12.2024 | 20.1.2025 | 2 | |
| C 28204/SL22/KSPL | účetní závěrka [2023] rozvaha | 26.6.2024 | 18.12.2024 | 20.1.2025 | 2 | |
| C 28204/SL21/KSPL | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 18.12.2024 | 20.1.2025 | 31 | ||
| C 28204/SL20/KSPL | účetní závěrka [2022] vzz | 18.12.2023 | 3.1.2024 | 2 | ||
| C 28204/SL19/KSPL | účetní závěrka [2022] příloha | 18.12.2023 | 3.1.2024 | 4 | ||
| C 28204/SL18/KSPL | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 18.12.2023 | 3.1.2024 | 2 | ||
| C 28204/SL17/KSPL | notářský zápis [NZ 1/2023] | 4.1.2023 | 4.1.2023 | 7 | ||
| C 28204/SL16/KSPL | účetní závěrka [2021] rozvaha | 1.5.2022 | 21.10.2022 | 18.11.2022 | 2 | |
| C 28204/SL15/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 30.6.2021 | 20.12.2021 | 21.12.2021 | 2 | |
| C 28204/SL14/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 30.6.2021 | 20.12.2021 | 21.12.2021 | 6 | |
| C 28204/SL13/KSPL | notářský zápis [NZ 328/2020] | 9.12.2020 | 9.12.2020 | 8 | ||
| C 28204/SL12/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 16.8.2020 | 8.9.2020 | 22.9.2020 | 6 | |
| C 28204/SL11/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 16.8.2020 | 8.9.2020 | 22.9.2020 | 2 | |
| C 28204/SL10/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 16.8.2020 | 8.9.2020 | 22.9.2020 | 4 | |
| C 28204/SL9/KSPL | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] | 7.1.2020 | 29.1.2020 | 23 | ||
| C 28204/SL8/KSPL | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích [2017], zpráva auditora [2017] | 24.12.2018 | 28.1.2019 | 24 | ||
| C 28204/SL7/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha, výkaz zisku a ztráty, rozvaha | 15.6.2017 | 28.7.2017 | 2.8.2017 | 11 | |
| C 28204/SL6/KSPL | účetní závěrka [2015] | 10.6.2016 | 10.8.2016 | 24.11.2016 | 11 | |
| C 28204/SL5/KSPL | notářský zápis [NZ 425/2016] | 18.10.2016 | 18.10.2016 | 8 | ||
| C 28204/SL4/KSPL | účetní závěrka [2014] | 18.2.2015 | 4.8.2015 | 13.10.2015 | 11 | |
| C 28204/SL3/KSPL | účetní závěrka [2013] | 5.12.2014 | 25.5.2015 | 8 | ||
| C 28204/SL2/KSPL | notářský zápis Nz 510/2014 - rozhodnutí | 25.7.2014 | 7.8.2014 | 15.9.2014 | 6 |
záznamů na stránku