Společenství vlastníků Tavíkovice 128
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:31
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
44 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S 8027/SL44/KSBR | ostatní zápis ze shromáždění | 28.5.2026 | 9.7.2026 | 31.7.2026 | 1 | |
| S 8027/SL43/KSBR | účetní závěrka [2024] příloha | 14.1.2026 | 27.1.2026 | 1 | ||
| S 8027/SL42/KSBR | účetní závěrka [2024] výkaz | 31.12.2024 | 14.1.2026 | 27.1.2026 | 1 | |
| S 8027/SL41/KSBR | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 14.1.2026 | 27.1.2026 | 1 | |
| S 8027/SL40/KSBR | účetní závěrka [2023] příloha | 16.1.2025 | 22.1.2025 | 1 | ||
| S 8027/SL39/KSBR | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 16.1.2025 | 22.1.2025 | 1 | |
| S 8027/SL38/KSBR | účetní závěrka [2023] výkaz | 31.12.2023 | 16.1.2025 | 22.1.2025 | 1 | |
| S 8027/SL37/KSBR | účetní závěrka [2022] příloha | 23.11.2023 | 7.12.2023 | 1 | ||
| S 8027/SL36/KSBR | účetní závěrka [2022] výkaz | 27.3.2023 | 23.11.2023 | 7.12.2023 | 1 | |
| S 8027/SL35/KSBR | účetní závěrka [2022] rozvaha | 27.3.2023 | 23.11.2023 | 7.12.2023 | 1 | |
| S 8027/SL34/KSBR | účetní závěrka [2021] výkaz | 19.4.2022 | 20.12.2022 | 18.1.2023 | 1 | |
| S 8027/SL33/KSBR | účetní závěrka [2021] rozvaha | 19.4.2022 | 20.12.2022 | 18.1.2023 | 1 | |
| S 8027/SL32/KSBR | účetní závěrka [2021] příloha | 20.12.2022 | 18.1.2023 | 1 | ||
| S 8027/SL31/KSBR | účetní závěrka [2020] výkaz | 5.5.2022 | 23.5.2022 | 1 | ||
| S 8027/SL30/KSBR | účetní závěrka [2020] příloha | 5.5.2022 | 23.5.2022 | 1 | ||
| S 8027/SL29/KSBR | účetní závěrka [2020] rozvaha | 5.5.2022 | 23.5.2022 | 1 | ||
| S 8027/SL28/KSBR | účetní závěrka [2019] příloha | 16.3.2020 | 18.2.2021 | 15.3.2021 | 1 | |
| S 8027/SL27/KSBR | účetní závěrka [2019] rozvaha | 16.3.2020 | 18.2.2021 | 15.3.2021 | 1 | |
| S 8027/SL26/KSBR | účetní závěrka [2019] výkaz | 16.3.2020 | 18.2.2021 | 15.3.2021 | 1 | |
| S 8027/SL25/KSBR | ostatní zápis ze shromáždění SV | 8.9.2020 | 14.10.2020 | 9.11.2020 | 1 | |
| S 8027/SL24/KSBR | účetní závěrka [2018] výkaz | 12.3.2019 | 12.9.2019 | 10.10.2019 | 1 | |
| S 8027/SL23/KSBR | účetní závěrka [2018] příloha | 12.3.2019 | 12.9.2019 | 10.10.2019 | 1 | |
| S 8027/SL22/KSBR | účetní závěrka [2017] rozvaha | 6.3.2018 | 12.9.2019 | 10.10.2019 | 1 | |
| S 8027/SL21/KSBR | účetní závěrka [2017] výkaz | 6.3.2018 | 12.9.2019 | 10.10.2019 | 1 | |
| S 8027/SL20/KSBR | účetní závěrka [2018] rozvaha | 12.3.2019 | 12.9.2019 | 10.10.2019 | 1 |
záznamů na stránku