Ca Le Salon s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:44
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 54228/SL18/KSOS | účetní závěrka [2024] | 24.7.2026 | 7.8.2026 | 4 | ||
| C 54228/SL17/KSOS | účetní závěrka [2023] | 24.7.2026 | 7.8.2026 | 4 | ||
| C 54228/SL16/KSOS | účetní závěrka [2015] rozvaha, VZZ | 24.7.2026 | 7.8.2026 | 3 | ||
| C 54228/SL15/KSOS | účetní závěrka [2022] | 22.5.2024 | 24.5.2024 | 2 | ||
| C 54228/SL14/KSOS | účetní závěrka [2021] | 31.10.2022 | 2.11.2022 | 3 | ||
| C 54228/SL13/KSOS | účetní závěrka [2020] | 31.10.2022 | 2.11.2022 | 4 | ||
| C 54228/SL12/KSOS | účetní závěrka [2019] | 31.10.2022 | 2.11.2022 | 4 | ||
| C 54228/SL11/KSOS | účetní závěrka [2018] | 12.8.2020 | 13.8.2020 | 4 | ||
| C 54228/SL10/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 2.6.2020 | 4.6.2020 | 30.6.2020 | 1 | |
| C 54228/SL9/KSOS | účetní závěrka [2017] příloha | 20.5.2018 | 23.5.2018 | 2 | ||
| C 54228/SL8/KSOS | účetní závěrka [2017] rozvaha,VZZ | 20.5.2018 | 23.5.2018 | 3 | ||
| C 54228/SL7/KSOS | účetní závěrka [2016] vč. přílohy | 8.5.2017 | 24.5.2017 | 3 | ||
| C 54228/SL6/KSOS | účetní závěrka [2014] rozvaha, VZZ | 1.5.2015 | 6.5.2015 | 3 | ||
| C 54228/SL5/KSOS | účetní závěrka [2014] příloha | 1.5.2015 | 6.5.2015 | 2 | ||
| C 54228/SL4/KSOS | účetní závěrka [2012] rozvaha+výkaz zisků a ztrát, příloha | 5.8.2013 | 7.8.2013 | 8 | ||
| C 54228/SL3/KSOS | smlouvy o převodu obchod. podílu K.Šindlerová/A.Šišmišová | 23.5.2013 | 14.6.2013 | 17.6.2013 | 5 | |
| C 54228/SL2/KSOS | notářský zápis [NZ 630/2013] rozhod.jediného společníka | 23.5.2013 | 14.6.2013 | 17.6.2013 | 4 | |
| C 54228/SL1/KSOS | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 216/2012] Zakladatelská listina | 25.5.2012 | 27.7.2012 | 8.8.2012 | 8 |
záznamů na stránku